نمایش 1 - 10 از 41
رئیس جمهور آینده هر که باشد...
یادداشت
رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید گوش به امر ولایت باشد و بس، چرا که مردم ما ثابت کرده اند با مسئولی که در خط انقلاب و امام و رهبری نباشد، عقد اخوت نبسته اند! رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید با فساد و رانت و ویژه خواری در عمل مبارزه کند حتی اگر دامنه اش در نزدیکان و کابینه اش باشد.
02/30/1396 - 09:28
بانوان کرمانی و سرانگشتانی آبی برای تعیین سرنوشت کشور؛
گزارش/
اکنون حماسه ی حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند، زن یا مرد فرقی نمی کند هر کدام، به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند اکنون 29 اردیبهشت 96 بانوان کرمانی نیز چون دیگر بانوان کشور با سر انگشتانی آبی سرنوشت کشورشان را رقم می زنند.
02/29/1396 - 13:44
کرمانی ها هم پا به عرصه ی حضور گذاشتند
پایان شمارش معکوس برای آغاز انتخابات؛
ماراتن نفس گیر انتخابات ریاست جمهوری ساعاتی است که آغاز شده و باز هم این مردم هستند که با شعور و حضور خود در انتخابات آینده کشور را رقم می زنند.
02/29/1396 - 09:55
مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار مهم است
امام خامنه‌ای پس از شرکت در انتخابات:
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تاکید کردند: انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار مهم است.
02/29/1396 - 08:58
مردم، شعور و حضور در انتخابات
حق یا تکلیف؟
اکنون انتظار برای حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند.این شعور و حضور است که آینده را رقم می زند و حال زن یا مرد فرقی نمی کند هر کدام، به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند.
02/28/1396 - 10:38
حضور زنان در انتخابات حضور یک خانواده و عموم جامعه است
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت:
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: به طور یقین زنان با حضور پرشور و گسترده خودشان در دو انتخابات پیش رو، آینده‌ای روشن برای کشور رقم خواهند زد.
02/28/1396 - 09:12
هر کس بخواهد امنیت انتخابات را برهم بزند قطعاً سیلی خواهد خورد/ نامزدها گسلهای اعتقادی، قومی و زبانی را تحریک نکنند؛این کار تکمیل طراحی دشمن است
رهبرمعظم انقلاب در دانشگاه امام‌حسین(ع):
فرمانده کل قوا فرمودند: انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که هم میتواند مایه‌ی اعتلا و آبرو بشود هم میتواند مایه‌ی ضعف و سستی و ایجاد مشکلات بشود.
02/21/1396 - 08:42
جوانان از رئیس جمهور آینده چه می خواهند؟/جوان ایرانی در مسیر انتخابات
به بهانه « روز جوان»:
امروز روز جوان است، روزی که این قشر جامعه و مطالباتشان، بیشتر از ایام دیگر دیده می شود. در محله های مختلف تهران گذر کردیم و از مریم ها، رویاها و زهراها پرسیده ایم که به عنوان یک جوان چه انتظاراتی از رئیس جمهور آینده شان دارند. گزارش میدانی زیر حاصل گفت و گوی خبرنگار طنین یاس با چند بانوی جوان ایرانی است.
02/18/1396 - 09:00
شاهد اسامی فعالان فتنه و فمینیست ها در برخی از لیست های شورای شهر تهران هستیم!/وجود خلاء قانونی در تأیید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر/ مردم در انتخاب اعضای شورای شهر تهران هوشیارانه عمل کنند
فرشته روح افزا فعال حوزه زنان و استاد دانشگاه :
فرشته روح افزا فعال حوزه زنان با بیان اینکه به نظر می رسد کمیته ای که صلاحیت کاندیداهای شورای شهر تهران را تصویب یا رد کرده است از افرادی تشکیل شده که با بینش و جهت سیاسی خاصی این کار را انجام داده اند، افزود: کسانی تأیید صلاحیت شده اند بسیاری از افراد آن جزء فعالین فتنه بوده یا دارای محکومیت قانونی هستند و این کار کاملا غلط و خلاف حقوق شهروندی و قانون اساسی است.
02/13/1396 - 12:38
رعایت مسائل اخلاقی،دروغ نگفتن،ندادن آمار اشتباه و وعده های تحقق نشدنی؛ ملاک من براي انتخاب رئيس جمهور است
ستاره اسکندری از ملاک های انتخاب رییس جمهوری آینده می گوید؛
ستاره اسکندری تأکید کرد: به کسی رای میدهم که مردمی باشد و مسائل و مشکلات مردم رابیشتر درک کند ،در واقع معیارهای من برای انتخاب رییس جمهور رعایت مسایل اخلاقی همچون، آمار اشتباه ندادن، دروغ نگفتن،ندادن وعده های تحقق نشدنی و اینکه احساس کنم برای توسعه کشورم قدم برمی دارد.
02/12/1396 - 11:43

صفحه‌ها

اشتراک در انتخابات