نمایش 1 - 10 از 34
سد بزرگی به نام "بانک" در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی
در حالی که افزایش تولید ملی یکی از مهم‌ترین محورهای تحقق اقتصاد مقاومتی است واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات رونق تولید با مشکل بزرگی در رابطه با پرداخت این تسهیلات از سوی بانک‌ها روبه‌رو هستند.
08/21/1396 - 12:13
تلاش اقتصادی؛ زیباترین نقش زنان کرمان در دفاع مقدس
جلوه ای از حضور؛
زن کرمانی در دوران دفاع مقدس محصور در خانه نبود و نه تنها در نبود همسر خود سنگر خانه را حفظ کرده بود بلکه به عنوان یک پشتیبان در جبهه ها نیز با تمام آنچه که در چنته داشت، قدم برمی داشت. زحمات زن کرمانی به حضور او در جبهه و انجام وظایف متناسب در عرصه ی اقتصادی نیز نمود داشت.
07/02/1396 - 11:07
حال اقتصاد خوب است اما روی کاغذ
حرف‌های زیبای این روزها که هر از گاهی از دهان مسئولان دولتی خارج می‌شود، گویای آن است که اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم ایرادی ندارد، کسی مشکل و دغدغه‌ای ندارد و تنها یکی دو مسئله غیراقتصادی بود که آن هم با تغییر سه وزیر و تعمیر کابینه، به خیر و خوشی حل شد!
08/17/1395 - 09:17
اقتصاد؛ پیش و پا افتاده ترین عامل تأخیر در ازدواج!/سنت های غلط سد راه ازدواج جوانان
طنین یاس گزارش می دهد:
براساس نظر کارشناسان و فعالان عرصه اجتماعی از میان دو عامل فرهنگی و اقتصادی تأخیر در ازدواج جوانان، قدرت بازوی فرهنگی در سد کردن راه ازدواج قوی تر و مؤثرتر است.
06/06/1395 - 10:56
مرعوب غرب نشوید/ شناسایی نخبه‌ها برای عوامل بیرونی و حلقه واسط مهاجرت خیانت است/ از میزان پیشرفت کشور و بنیان‌های اقتصاد مقاومتی خشنود نیستم
رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان و استعدادهای برتر علمی کشور:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از میزان پیشرفت فکر و بنیان مهم اقتصاد مقاومتی در کشور خیلی خشنود نیستم، فرمودند: یکی از هشدارهایی که واقعا باید وزرای محترم توجه کنند مسأله مقابله با عناصر متدین و انقلابی در دانشگاه‌ها از طرف برخی مسئولان و اساتید است.
07/23/1394 - 07:43
تلاش مقدس برای رهایی همسر از بدهکاری/وقتی خلاقیت یک زن به خانواده حیات دوباره می‌دهد
یک تولیدکننده موفق صنایع دستی گفت: من معتقدم خداوند در وجود همه انسان‌های قابلیتی ویژه و اختصاصی قرار داده است، کافی است باور کنیم که پشت میزنشینی و واسطه‌گری تنها مشاغل موجود در کشور نیستند و می‌توان با ریسک کم وارد عرصه تولید شد.
07/16/1394 - 10:22
اقتصاد
دانشمند کرمانی حوزه اقتصاد:
دانشمند کرمانی اقتصاد گفت: باید رییس جمهور زودتر از اینها به فکر وضعیت اقتصادی کشور و خارج شدن از رکود بود تا این افشاگر توسط خود اعضای کابینه رخ نمی داد و دولت باید در این مورد خاص برنامه ریزی داشته باشد که بی برنامگی دولت منجر به رکود اقتصادی در کشور شد.
07/14/1394 - 10:38
وعده روحانی به سرمایه گذاران آمریکایی در کنار بی توجهی به تولیدکنندگان داخلی/آیا آمریکا دلش به حال مردم ایران می‌سوزد؟
کارخانه داران و کشاورزان ایرانی در صف انتظار برای درد و دل با رئیس جمهور/
وعده‌های اقتصادی روحانی به سرمایه‌گذاران خارجی به ویژه آمریکایی در حالی است که این کشور در طول سی سال گذشته همواره با سیاست تحریم و بلوکه کردن اموال و دارایی‌های ایران، همچنین با وارد کردن فشار به سایر کشورها فشارهای اقتصادی زیادی را به ایران آورد
07/06/1394 - 07:19
مسئولان برای توانمند سازی فرهنگی زنان فکری کنند
یک کارشناس امور زنان:
یک کارشناس امور زنان با بیان اینکه وقتی اقتصاد و توانمندسازی اقتصادی زنان را محور قرار می‌دهیم معلوم نیست به نا کجا آباد کشیده نشویم، گفت: مسئولان به جای تأکید بر توانمند سازی اقتصادی زنان فکری برای توانمندی فرهنگی کنند.
06/31/1394 - 07:34
حمایت از اقتصاد مقاومتی با معرفی شبکه های اجتماعی داخلی/ شبکه‌های اجتماعی داخلی سازگار با فرهنگ ایرانی- اسلامی
محمد جوادی، کارشناس فضای مجازی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اینباره گفت: دنیا دنیای ارتباطات است و نمی شود دور آن را حصار کشید و دیر جنبیدن باعث مشکلاتی می شود که نمی توان دیگر با آن مواجه شد.
06/30/1394 - 11:35

صفحه‌ها

اشتراک در اقتصاد