نمایش 1 - 4 از 4
رمزگشایی از هشدار رهبری درباره مداخله دشمنان در انتخابات
بررسی رسانه‌های معاند و برنامه‌هایی که دشمنان برای تاثیرگذاری و مداخله در انتخابات مهم هفتم اسفند طراحی کرده‌اند توجه آگاهانه و همه جانبه ملت بزرگ ایران برای خنثی کردن برنامه‌ها و توطئه‌های دشمنان را بیش از پیش ضروری می سازد و مشارکت حداکثری در انتخابات، پاسخی دندان‌شکن به توطئه‌های دشمنان خواهد بود.
12/04/1394 - 14:04
از سرود های صادق آهنگران تا اشک چشم رهبری در دیدار پاسداران
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان:
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان گفت:حال وهوای عجیبی را آهنگ های حاج صادق آهنگران در فضا ایجاد کرد که همه با هم این آهنگ ها را تکرار می کردند و همه پاسدارن تحت تاثیر قرار گرفتند ازجمله مقام معظم رهبری که با اشک چشم حضار را همراهی کردند.
06/26/1394 - 12:55
دغدغه های رهبر انقلاب در دیدار با اعضای هیات دولت/گرافیک
رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: در روند حرکت عمومی کشور، توجه کامل به تداوم دشمنی دشمنان، هوشیاری در مقابل رخنه و نفوذ بیگانگان، پرهیز از حاشیه سازی، حفظ شتاب علمی، مدیریت عرصه فرهنگ بر مبنای اصول و شعارهای امام و انقلاب، ...
06/07/1394 - 10:03
مادر شهید مرتضی محمد باقری در پیامی به دشمنان اسلام و تروریست ها گفت: دشمنان کور شوند؛ لال شوند؛ ما اسلام آمریکایی نمی خواهیم؛ ما زیر بار ذلت نمی رویم،سرمان در آخور نیست، سنگ به شکم می بندیم پابرهنه، اما دشمن بداند اشک ما را نخواهد دید تمام پاسداران این مرزو بوم فدایی رهبر معظم انقلاب هستند.
01/22/1394 - 08:52
اشتراک در دشمنان