نمایش 1 - 10 از 34
گرفتن اذن از ولی و همسر یک حکم فقهی است
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور :
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشورگرفتن اذن ولی و همسر برای دریافت پاسپورت و خروج از کشور را بر اساس دیدگاه های فقهی لازم دانست و ادامه داد : این امر باعث تحکیم بنیان خانواده می شود و ربطی به زن و مرد بودن ندارد زیرا زن و مرد در کنار هم باید یک خانواده ای را داشته باشند .
04/28/1396 - 09:01
مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند/حل مشکلات معیشتی مردم به معنای رشد تولید ملی است
نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس:
نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر معیشت مردم در اقتصاد مقاومتی حل شود به معنای رشد تولیدی ملی است و مشارکت مردم در این جهت اساس کار است که امیدواریم در پایان سال پاسخ مثبتی برای مردم داشته باشیم.
12/07/1395 - 12:46
لایحه غربی دولتی ها برای حقوق کودکان/ چه کسانی سیاسی نگاه می کنند؛ موافقان یا مخالفان؟!
وقتی 18 ساله‌ها کودک می شوند!
بيش از چند هفته است که رسانه ها توجه ويژه اي به اين لايحه داشته و به تبع آن افراد مختلفي به اظهار نظر و موضع گيري در خصوص پيوستن يا نپيوستن به اين پروتکل پرداخته اند؛ اما آنچه اين پروتکل اختياري را در محل مناقشات فکري و حتي به قول دولتي ها سياسي مي کشاند! تعارضات متعدد آن با موازين شرعي و حقوقي جمهوري اسلامي ايران است.
06/13/1395 - 12:03
چگونه سرمایه نماینده 31 ساله مجلس در صرافی «تعطیل‌شده» به 800 میلیون رسید؟ + فیلم و سند
استفاده خانوادگی دختر صفدر حسینی از تریبون خانه ملت/
ادعای تعطیلی صرافی در نطق دیروز مجلس در حالی مطرح شد که دی ماه 94، سرمایه این صرافی از 200 میلیون به چهار میلیارد تومان و سهم نماینده تهران به 800 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
04/15/1395 - 09:11
زهره طیب نیا
زهره طبیب زاده:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید و نوسازی هواپیما برای ناوگان حمل و نقل هوایی کشور از مسائل ضروری است اما به نظر می‌رسد اهداف اقتصادی «تاجران برجام» با خرید هواپیماها محقق شده است.
11/15/1394 - 09:01
بانوان مجلس
مردم صداقت را توقع دارند، عمل به وعده‌ها را توقع دارند، پرهیز از مناقشات را توقع دارند، پرهیز از سرگرم شدن به حواشی و مسائل فرعی را توقع دارند، امانت و پاکدستی و برخورد با متخلف و خائن را توقع دارند...
11/03/1394 - 12:51
اعتراض به قانون گذرنامه بخش جدیدی از فرافکنی‌های معاونت امور زنان
یک کارشناس امور زنان با بیان اینکه چند درصد خانم‌ها دغدغه رفتن به خارج از کشور را دارند که برای آن دغدغه اجازه همسر را داشته باشند؟، گفت: اعتراض به قانون «خروج زنان از کشور» بخش دیگری از سریال فرافکنی‌های معاونت امور زنان است.
07/26/1394 - 07:40
واکنش نمایندگان مجلس نسبت به سهل انگاری دستگاه دیپلماسی در پیگیری فاجعه منا و ضرورت استیضاح ظریف
در گفتگوهای جداگانه عنوان شد:
به نظر می رسد وقت آن رسیده که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به واسطه سهل انگاری و ضعف دستگاه دیپلماسی کشور در قبال پیگیری موثر فاجعه منا، در خانه ملت به پیشگاه مردم پاسخی در خور توجه داشته باشد. اما این سهل انگاری به حدی برای کشور گران آمده که حتی می تواند آقای وزیر را تا پای استیضاح در مجلس بکشاند.
07/12/1394 - 07:33
اظهارات معاون امور زنان بر اصلاح قانون "اجازه همسر برای خروج" مغایر با مسائل فقهی است
رییس فراکسیون زنان مجلس
رییس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه اظهارات معاون امور زنان مبنی بر اصلاح قانون "اجازه همسر برای خروج" مغایر با احکام دینی و مسائل فقهی است، گفت:معاون امور زنان باید در خصوص اظهارات این چنینی باید عذرخواهی کند.
07/11/1394 - 11:05
چیزی امضا نکرده‌ایم که آن را به مجلس بفرستیم/نقض قطعنامه ۲۲۳۱ به معنای نقض «برجام» نیست/رقم پول‌های بلوکه‌شده بالا نیست/قصد دعوا با هیچ نهادی را نداریم
روحانی در نشست خبری با رسانه‌های داخلی و خارجی:
رئیس جمهور گفت: بر اساس اصل ۱۲۵ قانون اساسی چیزی که رئیس‌جمهور یا نماینده‌اش امضاء کرد به مجلس فرستاده شود. در حالی که ما چیزی را امضاء نکردیم و نیازی هم نبوده امضاء کنیم. و به طور کلی برجام قاعده‌اش بر این بوده که دولت‌ها با یکدیگر تفاهم کنند.
06/08/1394 - 07:23

صفحه‌ها

اشتراک در مجلس