نمایش 1 - 9 از 9
نقش کلیدی بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و توجه به تحول ویژه به نقش زن از مهمترین اصل برنامه های دهه فجر است
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری بیان داشت:
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: مهم ترین نکته در حوزه ی کمیته بانوان معرفی نقش بسیار حساس و کلیدی بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و توجه به نگاه و تحول ویژه به نقش زن با پیروزی انقلاب اسلامی است.
11/09/1396 - 11:28
نتیجه تحصیلات دانشگاهی افراد بایستی در خانواده و جامعه دیده شود/به تعویق انداختن ازدواج به بهانه تحصیل معضل امروز جامعه است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استان کرمان مطرح کرد؛
مدیرکل امور بانوان و خانواده استان کرمان مطرح کرد:برای داشتن جامعه ای موفق بایستی در کنار تشویق فرزندان به ادامه تحصیل، آداب زندگی و مسئولیت پذیری را نیز آموزش دهیم؛ یعنی فرد باید بیاموزد چگونه در جامعه و خانواده رفتار کند، اصالت و مسئولیت خود را بداند وگرنه چه فایده که دانشجویانی تک بعدی تربیت کنیم.
03/03/1396 - 09:03
ایجاد 2800 شغل با ساماندهی مشاغل بانوان/کسب رتبه ی برتر امور بانوان کرمان در کشور
مدیر کل امور بانوان و خانواده کرمان خبر داد:
مدیر کل امور بانوان و خانواده کرمان گفت: از آنجا که استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی معرفی شده بود امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این زمینه قدم برداشت و با ساماندهی مشاغل بانوان کرمان توانست 2هزار و هشتصد شغل ایجاد کند.
12/25/1395 - 11:23
افتتاح سامانه سما بانو در هفته گرامیداشت مقام زن/ رشد میزان امید به زندگی در زنان سرپرست خانوار کرمانی نسبت به کل کشور
مدیر کل امور بانوان و خانواده خبر داد:
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرماناز رشد میزان امید به زندگی در زنان سرپرست خانوار کرمانی نسبت به کل کشور خبر داد و اظهار کرد: رشد امید به زندگی در زنان سرپرست خانوار جزء با استقلال مالی و حمایت های که استان از آنها انجام داده است، امکان پذیر نبود.
12/18/1395 - 11:58
زنان کرمانی مطالبه‌گر نیستند/ اجرای طرح «سفیران فرهنگی، اسطوره های ماندگار»
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان؛
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به اجرای طرح «سفیران فرهنگی، اسطوره های ماندگار» گفت: همانگونه که خانواده ها برای کلاس زبان و موسیقی فرزندانشان هزینه می کنند، باید برای اخلاق و مهارت های زندگی نیز هزینه کرده و مدیر تربیت کنند.
07/06/1395 - 09:15
مدیر کل امور بانوان و خانواده :
مدیر کل امور بانوان و خانواده گفت: معرفی توانمندیهای بانوان ، ایجاد همدلی و همراهی بین مردم و مسئولین، ایجاد فضای نشاط خانوادگی و اجتماعی از جمله اهداف نمایشگاه دستاوردهای زنان است.
01/25/1394 - 05:20
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری :
مدیر کل امور بانوان و خانواده استان کرمان گفت : ایمان و اعتقاد به ارزش های اسلام ،ارادت و اطاعت مردم از رهبری به همراه وحدت و همدلی بود که باعث شد به پیروزی برسیم.
10/23/1393 - 13:55
مدیر کل امور بانوان استانداری :
مدیر کل امور بانوان و خانواده استان کرمان گفت : باید مرکز مطالعات پژوهش های زنان و خانواده در استان کرمان راه اندازی شود.
09/04/1393 - 04:06
با توجه به شعار امسال مدیریت باید جهادی باشد و نیز برنامه‌ها باید با عزم ملی انجام شوند که حمایت بانوان در این زمینه بسیار تأثیرگذار است زیرا زنان در 8 سال دفاع مقدس حمایت‌های زیادی را انجام دادند.
05/29/1393 - 02:59
اشتراک در فاطمه السادات حسینی