نمایش 1 - 10 از 85
تصدی 30 درصدی پست های مدیریتی، حضور زنان در ورزشگاه ها، حمایت از فیلم هایی که به بزرگنمایی خشونت علیه خانواده می پردازد، از پر رنگ ترین اقدامات در پرونده ی معاون تازه نفس اما کهنه کار رئیس جمهور در امور زن و خانواده است که حقیقتی را اعلام می کند، اینکه خانم معاون بیش از آن که به مطالبات واقعی زنان توجه داشته باشد همراستا با شعارهای فمنیستی و مطابق با سند 2030 است و موضوعات واقعی زنان در این گرد و غبار فمنیست ها دیده نمی شود.
یادداشت/
تصدی 30 درصدی پست های مدیریتی، حضور زنان در ورزشگاه ها، حمایت از فیلم هایی که به بزرگنمایی خشونت علیه خانواده می پردازد، از پر رنگ ترین اقدامات در پرونده ی معاون تازه نفس اما کهنه کار رئیس جمهور در امور زن و خانواده است که حقیقتی را اعلام می کند، اینکه خانم معاون بیش از آن که به مطالبات واقعی زنان توجه داشته باشد همراستا با شعارهای فمنیستی و مطابق با سند 2030 است و موضوعات واقعی زنان در این گرد و غبار فمنیست ها دیده نمی شود.
09/19/1396 - 11:02
مطالبات کاذبی که به زنان جامعه دیکته می‌شود/ زن منهای خانواده پروژه تباهی جامعه
گزارش؛
وقتی به عمق مطالبات مطرح زنان که از سوی برخی از رسانه‌های جریانی نگاه می‌کنیم به جعلی و فیک بودن آن پی می‌بریم. گویی این رسانه‌ها در حال دیکته کردن این فکر به جامعه بانوان هستند که مطالبات شما این موارد است. اما واقعیت این است که زنان مطالبات واقعی خود را به خوبی می‌دانند. اگرچه برخی از آنان دچار اشتباهات فکری حاکی از القاء همین مباحث در رسانه‌ها هستند اما غالبا زنان می‌دانند که چنین مواردی جزو خواسته‌های اساسی آنان نیست
06/09/1396 - 08:58
جابه جایی مولاوردی و ابتکار یعنی هیچ زن توانمند و فرهیخته ای در جمهوری اسلامی نیست
عضو شورای فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده:
عضو شورای فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده گفت: با توجه به عدم کارامدی خانم ابتکار در برنامه سازمان محیط زیست باید دید در حوزه زنان چه می کند؛ ضمن اینکه وی مسئول اجرایی کردن سند 2030 و 17 آرمان آن در آسیا اقیانوسیه است و این دو عنوان با هم جمع نمی شود.
05/24/1396 - 12:13
مشت خالی زنان اصلاح طلب و کرسی های وزارت/ چرخش 180 درجه ای مولاوردی درباره سهم خواهی زنان از کابینه!
آیا روحانی با انتخاب نکردن وزیر زن برای کابینه اش خلف وعده کرده است؟
باید از زنان اصلاحات و مدعیان سهم خواهی از وزارت پرسید چند چهره اصلح زن برای وزارت می توانید معرفی کنید که نسبت به مردان همردیف خود اصلح تر باشند؟! و آیا واقعا آنها در اندازه هایی که شما بزرگ شان می کنید، هستند؟! یا باز هم سهم خواهی چشم ها را از افق واقعیت نگری دور کرده است؟ و از آنها پرسید آیا به راستی درصد مشارکت سیاسی زنان و حضور آنها در عرصه های مدیریت به ورودشان در کابینه بالا می رود؟ چیزی که مولاوردی به آن پاسخ داده است.
05/22/1396 - 11:27
خانم مولاوردی به کجا چنین شتابان؟!
زمزمه هایی مبنی بر وزارت تعدادی از زنان فرهیخته در دولت جدید تدبیر و امید به گوش می‌رسد و از جمله وزارت خانم شهیندخت مولاوردی بر وزارتخانه ی آموزش و پرورش! فارغ از صحت یا کذب بودن این خبرها ضروری است مروری بر عملکرد و نوع گفتمانی که در دوره معاونت خانم مولاوردی بر سپهر موضوعی زن و خانواده در کشور ایجاد شده است، داشته باشیم تا معلوم شود ایشان در یک معاونت چند مرده حلاج بوده تا اینکه بخواهد سکان دار وزارتخانه ی مهمی مانند آموزش و پرورش شود.
03/28/1396 - 11:56
عملکرد زنان کابینه ی روحانی/ از طرح عقیم سازی مولاوردی و منشور الهام زاده تا برکناری زودهنگام خانم سخنگو
علیرغم همه ی ادعاهای مطرح شده اما جالب است بدانید سهم این دولت از زنان در مدیریت های کلان شاید به تعداد انگشت های یک دست هم نرسد.
03/22/1396 - 08:27
مولاوردی: سند 2030 خیلی هم خوب است!
اظهارات حاشیه ساز دوباره معاون امور زنان ریاست جمهوری؛
علی‌رغم وجود اسناد و مدارک متعدد، مولاوردی مدعی شد دولت‌مردان هیچ‎‌گاه نگفته‌اند برجام سایه جنگ را برداشته است.
02/20/1396 - 08:03
فعال حقوق زنان: امور زنان به قایقی برای موج سواری نامزدها تبدیل شده است/ توئیت‌های بدون آمار و توهمی مولاوردی
فعال حقوق زنان با بیان اینکه پرداختن به امور زنان در زمان انتخابات تنها برای رأی آوری بیشتر است، گفت: مطالبه زنان پایان دادن به استفاده ابزاری از مسائل آنان است؛ اینکه دولت‌ها با واحد معاونت امور زنان، نان این امور را می‌خورند دیگر بس است.
02/09/1396 - 11:51
همه وعده ها و کارنامه خالی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری
نگاهی به کارنامه عملکرد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری
به نظر می رسد که معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری یازدهم ، با با تمرکز بر مسائل غيرضروري و حاشيه اي، نامشخص باقي گذاشتن سياست هاي کلان، نقشه راه و وضعيت مطلوب؛ تلاش کرد با اولويت بندي کردن هاي مطالبات و خواسته هاي زنان بر اساس جدول فمينيستي، زن مسلمان ايرااني را با نسخه فرسوده و باطل غربي به قهقهراي زن اروپايي بکشاند! و همین امر باعث تذکر اخیر مقام معظم رهبری در این خصوص شد.
02/03/1396 - 09:34
نرخ بیکاری دختران دارای بالاترین رقم طی ۲۰ سال اخیر/ مهمترین مشکلات زنان جوان مشکلات اقتصادی است
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در کشور ما مشکلات عدیده‌ای پیش روی زنان جوان است که مهم‌ترین مشکلات کشور در این حوزه بیکاری، تورم، فقر و مشکلات اقتصادی، اعتیاد و تحقق نیافتن عدالت اجتماعی است.
11/04/1395 - 12:25

صفحه‌ها

اشتراک در مولاوردی