نمایش 1 - 10 از 74
فتنه یعنی انحراف خودخواهانه به چپ یا راست/ برای مقابله با فتنه باید بصیرت و شجاعت داشت
فتنه چیست و مردم در قبال آن چه وظیفه ای دارند؟
اكنون پرسش اين است كه وظيفه مردم در رويارويي با فتنه ها چيست؟ با توجه به گستردگي و پيچيدگي فتنه ، شناخت و تجزيه و تحليل لايه هاي زيرين و دروني آن ،به طور معمول ، براي مردم دشوار است . از اين رو ،بايد با احتياط با آن روبرو شوندو تا آنجا كه مي توانند دامن خودرا از آن بركشند و به همراه رهبر عادل و زمان شناس جامعه اسلامي حركت كنند.
10/13/1396 - 10:38
لیدر فتنه گران ۵۰۰ میلیون دلار از سفر رییس جمهور به کرمان کاسب شد/ چرا وام چند میلیون دلاری کشاورزی را به غیر متخصصین می دهند؟
فتنه گران دیروز رانت خواران همیشگی؛
اخیرا اخباری مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن یکی از بانک های استان کرمان به منظور واگذاری تسهیلات ۵۰۰ میلیون دلاری به جهت ایجاد ۷۵۰ هکتار گلخانه به یکی از حامیان فتنه ۸۸ از طریق یک شرکت سرمایه گذاری شنیده می شود.
10/14/1395 - 10:11
 9 دی 88 برای ملت ما« آغاز راهی دوباره بود»/ رد ننگ و باخت دو عالم، بر پیشانی سران فتنه مانده است
در بیانیه جمعی از بانوان فرهیخته مسلمان در سالروز حماسه تاریخی نهم دی آمده است:
در بخشی از بیانیه 9 دی جمعی از بانوان فرهیخته مسلمان آمده است: برای ملت ما دی ماه آغاز راهی دوباره بود. آنجا که پس از ماه ها فتنه گری اشرار داخلی و خارجی و هم نوایی ساده لوحان سیاسی و فرهنگی کشور با آنها پرچم حق به یمن پایداری و مقاومت جانبازانش همچنان برافراشته ماند.
10/08/1395 - 12:59
سران فتنه توبه و از ملت شریف ایران عذرخواهی کنند/ فتنه گران دشمنان نظام را گستاخ وامیدوار کردند
رئیس دادگاه انقلاب تهران با بیان اینکه سران فتنه توبه و از ملت شریف ایران عذرخواهی کنند، تصریح کرد:سران فتنه دشمنان نظام را پرو و گستاخ کردند و هنوز هم عذر خواهی نکرده اند. ...
06/29/1395 - 12:04
رونمایی از چهره ی جدید فتنه در آن سوی مرزها
همزمان با کلید خوردن انتخابات
دهمین انتخابات مجلس در کمتر از شش روز آغاز خواهد شد، انتخاباتی که قبل از آغاز خود تا کنون حرف ها و گفته های فراوانی داشته است. پیش زمینه هایی که تا کنون در لفافه به دامن زدن فتنه ای جدید پرداخته اند.
12/02/1394 - 13:18
جریانی نامحسوس درپی فتنه جدید
وزیر سابق اطلاعات در تبریز هشدار داد
وزیر سابق اطلاعات گفت: امروز عده‌ای در کشور مدام از امام خاطره تعریف می‌کنند که برای گم کردن راه امام صورت می‌گیرد و این در حالی است که امام در وصیتنامه‌اش گفته که چگونه سخنان مرا بپذیرید.
11/29/1394 - 09:19
شورای نگهبان
علت رد صلاحیت سید حسن خمینی هر چه که باشد هیچ جای توجیهی برای گسست اتحاد مردم ایران نیست، اتحاد و وحدتی که با سخنرانی های متعدد و با هدف قرار دادن مرجعی به نام شورای نگهبان به دنبال نابودی اش هستید.کاش واقع بین بودید و به شکست های خود اعتراف می کردید.
11/13/1394 - 18:41
شورای نگهبان
این کاندیدای انتخابات خاطرنشان کرد: این روزها روند برگزاری انتخابات و به تبع آن رد صلاحیت قانونی تعدادی از ثبت نام کنندگان صدای رسانه های معاند ، بیگانه و برخی افراد مغرض سیاسی که هیچ وقت دوست دار نظام و مردم ما نبوده ان ...
11/03/1394 - 09:58
خطیب جمعه کرمان:
خطیب جمعه کرمان:
امام جمعه موقت کرمان گفت: ما ملتی نیستیم که بخواهیم باج دهیم و زیر بار ظلم نمی‌رویم و اگر دشمن بخواهد زرنگی کند، ملت ما در برابر آنها ایستاده است/ د ر گزینش افرادی که می خواهند مجلس را شکل دهند باید دقت کرد، به افرادی رأی دهید که صلاح دین، مملکت و مردم را می‌دانند.
10/25/1394 - 18:53
جهانگیری
تصاویر برادران جهانگیری و رئیس دولت اصلاحات در جشن تولدی کاملا سیاسی و انتخاباتی در سیرجان توسط ابراهیم جهانگیری نامزد انتخابات از حوزه ی انتخابیه ی سیرجان و بردسیر و برادر معاون اول رییس جمهور بر روی کیک بریده شد. ...
10/19/1394 - 13:25

صفحه‌ها

اشتراک در فتنه