نمایش 1 - 10 از 369
بصیرت زنان، زمینه ساز حضور خانواده ها در پیروزی انقلاب اسلامی بود
رئیس بسیج جامعه زنان کشور بیان داشت:
رئیس بسیج جامعه زنان کشور با تاکید بر این که حضور زن به واقع حضور خانواده است، گفت: در میان مردم تکیه حضرت امام (ره) بویژه بر زنان بود که با آگاهی، بصیرت و شناخت راه امام(ره) در میدان انقلاب حضور پیدا کردند از این رو نقش خانواده را در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار پر رنگ دیدیم.
11/10/1396 - 12:04
فروپاشی خانواده ها، هدیه تکنولوژی های مزاحم در زندگی مدرن
زندگی به سبک تلگرامی؛
گرایش بیش از حد خانواده ها به ابزارهای ارتباطی از جمله تلگرام سبک زندگی خانواده های ایرانی را در مرحله ای از گذرا قرار داده و بانی بسیاری از اختلافات و سوءتفاهم ها شده است .
10/26/1396 - 09:26
طلاق افزایش می یابد
آن زمان که اکثر کارشناسان فضای مجازی و کارشناسان فرهنگی، داد سخن از تهیه بسته های فرهنگی چرایی و چگونگی استفاده از محصولات اینترنتی را داشتند و عده ای با پرخاش گری به دنبال رد این موضوع بودند آیا فکر می کردند کار به جایی برسد که شبکه های اجتماعی موبایلی زودتر از دادگاه و دفترخانه های طلاق، حکم طلاق و اعلام خبر فروپاشی خانواده ها را در خود جای دهد؟
10/23/1396 - 10:16
این دعواها در میان زوج‌های موفق عادی هستند!
تفاوت بین منظور زنان از «تمیزی» و منظور مردان از «تمیزی»، یکی از مسائل مشکل‌ساز در میان زوج‌ها است. درواقع، اگر ایده ذهنی زوج‌ها درباره تمیزی با همدیگر تفاوت زیادی داشته باشد، احتمال شکل‌گیری مشاجرات اساسی و مداوم در این باره اساسا زیاد می‌شود.
10/12/1396 - 08:38
اعتیاد به شبکه های اجتماعی یک گام به سمت طلاق عاطفی
یک کارشناس فضای مجازی اظهار داشت: حضور و استفاده از فضای مجازی می تواند به عنوان یکی از عوامل موثر در تحقق طلاق عاطفی بین زوجین مطرح شود ,یکی از دلایل ان اعتیاد به شبکه های اجتماعی است.
09/27/1396 - 10:41
بازی های کودکانه در کام تکنولوژی/ خانواده ها به نوع بازی کودکان توجه کنند
دنیای مدرن کودکان را هم به کام خود کشیده است، کودکانی که ساعت ها پای رایانه می نشینند و یا ساعت ها با بازی های رایانه ای در تلفن همراه سرگرم هستند بدون اینکه هیچگونه تحرکی داشته باشند.
09/01/1396 - 10:45
چرایی تمایل زنان به کالاهای لوکس و گرانقیمت !؟ + عکس
اگرنیم نگاهی به گذشته های نه چندان دور داشته باشیم می بینیم که خانواده ها چه ساده زیست بودند و با چه وسایل ساده ای فرزندان خود را بزرگ می کردند...
08/08/1396 - 09:54
سایه سیاه «زندگی های مجردی» بر تن سپید خانواده/ سیل تک نفره شدن زندگی ها !
شماری معتقدند، انتخاب خانواده تک نفره به نوعی فرار به جلو است. چرا که افراد و خصوصاً پسرها را از بار سنگین مسئولیت و تشکیل خانواده رها می‌کند. البته دلایل اقتصادی هم بسیار مؤثر است. یک جوان ضمن اینکه آزادی فردی‌اش را در این نوع زندگی به دست می‌آورد، می‌خواهد از نظر اقتصادی هم مستقل باشد، بدون اینکه خانواده‌ای به او وابسته باشد.
07/20/1396 - 09:10
کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق گفت: محبت و علاقه ی شدیدی که خداوند به عنوان هدیه به عروس و داماد بعد از قرائت خطبه عقد می دهد و این محبت در طول زندگی آرامش و آسایش را برای همه ی اعضای خانواده به ارمغان می آورد.
کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق گفت: محبت و علاقه ی شدیدی که خداوند به عنوان هدیه به عروس و داماد بعد از قرائت خطبه عقد می دهد و این محبت در طول زندگی آرامش و آسایش را برای همه ی اعضای خانواده به ارمغان می آورد.
07/01/1396 - 09:34
مسلمانان میانمار در سرزمین خود از هیچ آرامشی برخوردار نبودند/سکوت سازمان ملل و شورای امنیت در جهت تأمین منافع استکبار است
مدیر حوزه های علمیه استان کرمان :
مدیر حوزه های علمیه استان کرمان گفت : مسلمانان میانمار از چند ماه پیش وضعیت جدیدی پیدا کرده اند به طوری که مسلمانان در کشور میانمار در سرزمین خود از هیچ آرامش برخوردار نبودند .
06/21/1396 - 11:33

صفحه‌ها

اشتراک در خانواده