نمایش 1 - 10 از 69
مدیر انجمن سلامت استان کرمان:365 روز با قرآن جالبترین کتابی است که مطالعه کرده ام/عضو شورای شهر: مطالعه ی کتاب در خانه توسط مادر نقش بسزایی در افزایش فرهنگ کتابخوانی دارد
گفتگو با بانوان مسئول شهر به بهانه ی هفته ی کتاب و کتابخوانی؛
در هفته ی کتاب و کتابخوانی به سر می بریم بهانه ای که باعث به بانوان مسئول شهر سری بزینم و در گفتگویی به اهمیت کتاب و مطالعه خاصتا درمیان بانوان بپردازیم.
08/25/1395 - 10:44
از خانواده تا جامعه؛
قیمت شلوارهای لی پاره، مانتوهای شیشه ای، تنگ ، کوتاه و جلوباز هر چند که به لحاظ مادی گران باشد اما باید دانست هزینه ی گزاف دیگری در پشت پرده نهفته است و آن هم از بین رفتن شان انسانی یک فرد ، به انحطاط کشیدن اعضای جامعه و در نهایت از هم پاشیده شدن خانواده ها.
08/16/1395 - 11:04
نباید خیابان‌ها عرصه جولان هنجارشکنان باشد/ تهدید امنیت خانواده‌ها با افزایش آسیب‌های اجتماعی
یک کارشناس امور زنان:
یک کارشناس امور زنان و خانواده، گفت: وقتی جامعه از لحاظ اخلاقی امنیت و سلامت نداشته باشد آسیب آن تمام خانوارها را درگیر می‌کند بنابراین نباید خیابان‌ها عرصه جولان هنجارشکنان باشد.
02/18/1395 - 08:18
با پررنگ شدن خانه داری اخلاق به جامعه باز می گردد/بی اهمیت دانستن فرزندپروری حربه ی دشمنان برای پاک کردن نقش مادری
یک مشاور مذهبی و خانواده بیان کرد:
یک مشاور مذهبی و خانواده گفت: کم رنگ کردن جایگاه مادری یکی از حربه های دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ ایرانی است، غرب سعی دارد با کشاندن زنان به بیرون از خانه آنان را به کارهایی مشغول سازد که نه تنها برایشان زیان بار است بلکه به شخصیت، روح و روان مادر، خانواده و جامعه نیز آسیب می رساند.
01/31/1395 - 11:33
قوانین مترقی اسلام راه را برای حضور مؤثر زنان در جامعه باز گذاشته است
یک عضو فراکسیون زنان مجلس:
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوانین مترقی اسلام راه را برای حضور مؤثر زنان در جامعه باز گذاشته است، گفت: باید شرایط به گونه‌ای باشد که زنان تحصیلکرده بتوانند از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استفاده کنند.
07/14/1394 - 07:57
نقش رسانه ها در تغییر ارزش ها غیر قابل انکار است/تهدیدهای فرهنگی نیازمند تدبیر مسئولین است
یک کارشناس روانشناسی با بیان اینکه تاثیرات رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی در مدیریت هنجارها و ارزش ها غیر قابل انکار است، اظهار کرد: نقش رسانه ها در گسترش ناهنجاریها و تغییر ارزش های یک جامعه بسیار حساس است .
07/04/1394 - 07:26
آیا حجاب دختران زیر ۹ سال باید در مدارس اجباری باشد؟
متأسفانه این مشکل در جامعه ما بسیار مشهود است که حجاب اجباری مدارس قبل از رسیدن به سن تکلیف در دختران، بعدها دست آویزی برای فرار آن ها از حجاب می شود و یا به نوعی دلزدگی در آن ها به وجود می آورد.
07/01/1394 - 09:59
فقر فرهنگی در خانواده ها از آسیب های جدی در جنگ نرم دشمن است
کارشناس مسائل اجتماعی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل اجتماعی مطرح کرد: در جنگ نرم دشمن نباید خود را به غفلت بزنیم که انگار اصلا اتفاقی نیفتاده و تهدیدی نیست آمارهای طلاق، از هم گسیختگی خانواده و فرزندان طلاق که پا به جامعه می گذارند از آسیب های جدی در جنگ نرم دشمن علیه خانواده های ما است.
06/29/1394 - 09:01
ساختار حیاشکنی شاه‌بیت فمینیسم است
در باب فمنیست و فرهنگ ایرانی ؛
یکى از شعارهاى فریبنده، که در افق فکرى فمینیسم خودنمایى بیشترى دارد «حقوق زن‏» وحمایت از آن استکه حمایت از زن اگر جدى و به دور از فریب کارى باشد، ارجمند است. زیرا درمکتب دین به ویژه اسلام زن جایگاه ویژه‏اى دارد ولى متاسفانه فمینیسم در اصل شورشى علیه نگرش سنتى به زنان و نقش آنان در جامعه است .
06/29/1394 - 08:58
بررسی تاثیر خشونت والدین در بروز اعتیاد فرزندان
روابط خانوادگی با معنای وسیع عاطفی و پراحساسش از آغاز تاریخ بشریت برای اعضای جامعه امری روشن و مفهوم بوده است.
06/21/1394 - 07:40

صفحه‌ها

اشتراک در جامعه