نمایش 1 - 10 از 521
وقتی قلب کویر برای دیار غیرت می تپد؛
همراهی و حضور پر شور مردم پهناورترین استان کشور با مردمان دیار غیرت وغیور بار دیگر همدلی و مهربانی ایرانیان را به نمایش گذاشت .
08/27/1396 - 10:29
نرخ زولبیا و بامیه در کرمان اعلام شد
کمیته نرخ گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
کمیته نرخ گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نرخ زولبیا و بامیه را اعلام کرد، حتی در این زمینه تاکید شد که وزن جعبه نبایستی در قیمت فروش محاسبه شود. در صورت هرگونه تخلف با شماره ۱۲۴ تماس حاصل نمایید.
03/10/1396 - 12:33
مواد بازیافتی بانوی کرمانی را جهانی کرد
اقتصادمقاومتی از جنس هنر؛
بانو مهدیه دهقانی یکی از بانوان موفق و هنرمند استان است که توانسته عنصر خلاقیت را در مواد بازیافتی به تصویر بکشد و از آنان برای زیبا سازی شهر استفاده کند، هنری و خلاقیتی که او را جهانی کرده است.
01/23/1396 - 10:56
بقاع متبرکه کرمان؛ پذیرای مهمانان و مسافران در ایام نوروز
همراه با امامزادگان کرمان؛
استان کرمان در کنار اماکن تاریخی و طبیعی و موقعیت های تفریحی ممتاز، دارای بقاع متبرکه و مدفن امامزاده هایی است که از تقدس خاصی بین مردم استان برخوردارند و در ایام تعطیل نیز، مسافران زیادی مهمان این اماکن معنوی هستند.
01/07/1396 - 08:50
کرمان تنها استانی است که دارای ۲ مرکز کودکان خیابانی می باشد /مسئولین با سازمان بهزیستی برای ساماندهی کودکان خیابانی همکاری کنند
مدیرکل بهزیستی استان کرمان:
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت :استان کرمان تنها استانی است که دارای ۲ مرکز کودکان خیابانی دارد که یکی به صورت روزانه و دیگری شبانه روزی خدمات ارائه می دهد ؛ در مرکز شبانه روزی کودکانی که فاقد خانواده مشخصی هستند و محل مشخصی برای خواب ندارند می مانند تا زمانی که اقداماتی لازم انجام شود.
01/06/1396 - 09:39
نوروز ۹۶ نوید بخش،بارش رحمت الهی برای کرمان / وضعیت مساعد هوا برای سفر به استان طی روزهای آتی
کارشناس ارشد هواشناسی تشریح کرد؛
کارشناس ارشد هواشناسی گفت: در روز یکم فروردین سال جدید طبق آخرین مدل های خروجی، بارندگی ها نسبتا قابل توجه خواهد بود یعنی در روزهای سال تحویل و روزهای بعد از آن ما در بسیاری از نقاط کشور بارندگی داریم اما یکی از هسته های بارندگی در استان کرمان واقع شده است.
12/26/1395 - 10:40
فعال شدن سامانه بارشی جدید در استان کرمان
بیشترین شدت بارشها روزهای دوشنبه و سه شنبه در استان پیش بینی می شود.
11/23/1395 - 12:56
ایده خروج از بحران آب، زیر پای دولتی ها له شد
قابل توجه مسئولین:
کارشناس تاسیسات آب و خاک است حدود ۴ سال مسئول سازمان تامین آب در کرمان بوده، حدود ۲۰ سال است که در زمینه واحدهای آب و خاک (احیاء و مرمت قنوات، تامین آب، انتقال آب، آبخیزداری) در استان کرمان تحقیق و مطالعه نموده و حتی در این زمینه نیز ایده ها و طرح هایی ارائه نموده که متاسفانه مورد بی مهری و بی توجهی مسئولین دولتی قرار گرفته است.
11/14/1395 - 11:00
کرمان میزبان جشنواره سفره ایرانی/آب گوشت امام حسین (ع) ثبت ملی می شود
از اول تا سوم دی ماه؛
مدیرکل میراث فرهنگی، صنای دستی و گردشگری استان گفت: از اول تا سوم دی‌ماه شاهد برگزاری این رخداد مهم فرهنگی و گردشگری در کرمان هستیم. برگزاری چنین جشنواره‌هایی موجب معرفی هر چه بیش‌تر قابلیت‌ها، جاذبه‌ها و پتانسیل‌های تاریخی و فرهنگی استان می‌شود .
09/29/1395 - 11:05
قدم های استواری که برداشته می شود/ از حفظ کیان خانواده تا اقتصاد مقاومتی
گزارشی از همت های بانوان بسیجی کرمان؛
بسیج جامعه ی زنان به عنوان یک جزئی از جامعه ی اسلامی ایران همواره در بخش های متعددی فعالیت داشته است.نقش زن در اقتصاد مقاومتی، حفظ بنیان خانواده و فرهنگسازی بر کسی پوشیده نیست، حضور حوزه ها و پایگاه های بسیج خود تاثیر بسزایی در ساماندهی و شناسایی زنان فعال و مستعد در زمینه های متعدد در سطح استان است.
09/07/1395 - 10:18

صفحه‌ها

اشتراک در استان کرمان