نمایش 1 - 10 از 34
تعالی بشری با سبک زندگی فاطمی / سیره زندگی ائمه اطهار(ع) الگوبرداری کامل از فاطمه زهرا(س)
سبک زندگی فاطمه سلام الله که همان سبک زندگی ائمه اطهار علیهم السلام است نمود علنی و عملیاتی شده سبک زندگی اسلامی است که حلقه مفقوده در زندگی ما می باشد. سبک فاطمی برای زنان جامعه می تواند تعالی بخش بندگی کردن، دختری کردن، همسرداری کردن، مادری و ولایتمداری و .. باشد.
12/04/1395 - 12:12
فاطمه سلام الله؛ دریای رأفتی که مایه رحمت الهی است
سبک زندگی فاطمی / 1
مهربانی، رأفت و رحمت از خصایص فاطمه (س) در زندگی بود، چه آن زمان که در شکم خدیجه برایش همدمی دلسوز و یاری غار برای تنهایی اش محسوب می شد و چه آن زمان که ام ابیهای پدر لقب گرفت و چه زمانی که در کسوت همسری مهربان و دلسوز برای علی علیه السلام عاشقانه زیست و ولاتمدارانه جان فشانی کرد و چه در روز قیامت که بهای اشک بر حسینش را شفاعت شیعیان قرار می دهد. فاطمه رأفتی که مایه رحمت الهی است.
11/10/1395 - 09:00
همسرم خودش، نامش را در لیست اعزامی ها به سوریه تایپ کرد/وقتی پیکرش را به ایران آوردند، لبخند یا حسین برلبانش بود
در گفت وگو با همسر اولین شهید مدافع حرم خمینی شهر مطرح شد/ بخش پایانی
همسرم شهید مدافع حرم محسن حیدری با بیان اینکه همسرم مسئول تایپ کردن اسم اعزامی ها به سوریه بود می گوید: خودش اسمش را در لیست اعزامی ها ثبت کرد او بسیار شوخ طبع بود وقتی پشت بی سیم به فرمانده شان می گوید: ما را زدند، او فکر می کند که محسن شوخی می کند در حالی که لحظات بعد با لبخند می گوید یا حسین و به شهادت می رسد.
11/09/1395 - 10:52
سبک زندگی در دنیای تخیل و پویانمایی، میدان جنگ علیه فرزندانمان/ تهاجم به باورهای کودکان کشورمان، سیاست نرم و تدریجی غرب
غربی‌ها و به ویژه آمریکایی‌ها سرمایه‌گذاری عمده‌ای در زمینه ترویج سبک زندگی از طریق آثار هنری می‌کنند اما در خیلی از این آثار، سبک زندگی پنهان است.
09/07/1395 - 11:33
آشپزخانه هایی که شما را بی حیا می کنند
برخی خانه ها معماری شان به شکلی است که از همان درب ورودی تمام محوطه اندرونی خانه قابل مشاهده است و هیچ جای امنی برای دور ماندن از نگاه نامحرم در آن نیست.
08/03/1395 - 11:28
رابطه «سبک زندگی» بر تغییرات خانواده
مدیرکل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه در طی چند دهه گذشته نهاد خانواده تغییرات چشمگیری داشته است گفت: فقر و نابرابری تنها عوامل تاثیر گذار در طلاق نیستند.
08/01/1395 - 11:27
آن روی سکه ی ابزارهای نوین/ وقتی سبک زندگی ایرانی با تغییر هویت زنان رنگ می بازد
آن روی سکه ی ابزارهای نوین؛
در سالهای اخیر شاهد افزایش جدایی های زوجین، طلاق عاطفی، خیانت و تغییر طعم کانون خانواده ها بوده ایم، سبک زندگی جدیدی که از اصالت خود فاصله گرفته و به رنگ غرب درآمده است ،شاید بتوان گفت بسیاری از ناهنجاریهای خانوادگی از همین ابزارهای ارتباطی نوین که به دنبال تغییر الگو هاف باورها و سبک زندگی است؛ نشات می گیرد.
07/27/1395 - 10:00
سکوت و زندگی مجازی، کج راهه های خانواده امروزی
فرو رفتن در صفحات غیر واقعی فضای مجازی و سپردن وقت و زمان افراد به این فضا، سبک نوینی از زندگی است که دنیای امروزی خود را به این بیراهه و کج راهه سپرده است.
06/24/1395 - 11:08
تغییر سبک زندگی علت اصلی تجرد دختران در سنین بالا
این نوشته به دنبال این است که آیا دختران امروز که پا به عرصه زندگی مشترک می‌گذارند مهارتهای زندگی را بخوبی آموخته‌اند و آمادگی ازدواج و کنترل زندگی را دارند؟
06/23/1395 - 10:56
سین مثل: "سبک زندگی"
زندگی مان خالی از نام مقدس "اسلام" شده است؛
چقدر تلخ است در جامعه ای زندگی کنیم که دین مشترک اکثریتمان اسلام است که نامش هم مودت به دل ها می آورد ولی سبک زندگی همه ما خالی از این نام مقدس می باشد.
06/02/1395 - 09:13

صفحه‌ها

اشتراک در سبک زندگی