نمایش 1 - 10 از 208
روزهای انقلاب از زبان یک بانوی مبارز کرمانی:
یک بانوی مبارز کرمانی گفت: باید بگویم من و همه ی انقلابیون هدفمان از شرکت در تحصن ها و مبارزات انقلابی رضای خداوند و عمل به دستورات ولایت فقیه بود و حرکتمان صرفا جنبه ی سیاسی نداشت.
11/19/1396 - 11:21
پیوند سیره ی بانوان دیروز با زنان امروز یک از اهداف اصلی کمیته خواهران کنگره ی شهدای استان کرمان است
مدیرکل امور بانوان و خانواده کرمان:
فاطمه السادات حسینی در افتتاحیه کمیته خواهران کنگره شهدای استان کرمان افزود:باید تامل کرد که آیا رفتار،کردار و برنامه های زندگی مان متناسب با سبک فاطمی است یا خیر لذا دور هم جمع شده ایم تا آگاه سازی و اطلاع رسانی در خصوص کمیته بانوان شهدای استان کرمان داشته باشیم.
11/14/1396 - 11:20
سردار ابوحمزه عنوان کرد؛
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:حدود ۱۱۱ نفر از عصر روز ۹ دی ماه که یا در میدان کوثر اقداماتی داشته و یا به شکل های دیگر در فضای مجازی و حرکت هایی را در بحث شعار نویسی وغیره داشته اند دستگیر شده که ۱۰۴ نفر از آنان مرد و تعداد ۷ نفر دیگر از آنها زن هستند.
10/14/1396 - 07:34
ضد انقلاب خارج و داخل بشنوندکه انقلاب ماندنی است/آنهایی که در پی براندازی نظامند نابغه حماقت هستند
آیت الله سید احمد خاتمی در جمع مردم کرمان:
آیت الله سید احمد خاتمی گفت:هشت ماه سلطنت طلبان منافقان، استحاله شدگان، رقاص و رقاصه ها به صحنه آمدند تا در یک کودتای مخملی به انقلاب آسیب رسانند اما حماسه حضور افتخار آفرین شما مردم در حماسه ۹ دی آنها را ناکام گذاشتید و هشدار دادید به همه فتنه گرانی که در پی فتنه علیه این مردمند.
10/09/1396 - 11:59
كرمان رتبه اول امنيت در كشور
معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا:
معاون اجتماعي و سخنگوي نا جا در همايش فرماندهان كلانتري ها و پاسگاههاي انتظامي تابعه استان گفت: استان كرمان از لحاظ امنيت و احياي آن رتبه اول را دركشور كسب كرده است.
10/04/1396 - 10:44
یلدا
باور کرمانیها از شب یلدا در گذشته:/بازخوانی
باوری که مردم کرمان در شب یلدا داشتند این بود در شب یلدا گنج قارون سوار بر شتری از در خانه ها عبور می کند و قرعه ی شانس به نام هر کس افتاد این کاروان در آنجا مستقر می شود...
09/30/1396 - 09:56
طرح نذر کتاب در استان کرمان اجرا می‌شود
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان با اشاره به اینکه طرح نذر کتاب در هفته کتاب در استان کرمان آغاز می‌شود گفت: مردم با نذر کتب و اهدا به مناطق کم برخوردار می‌توانند در این کار معنوی مشارکت کنند.
08/21/1396 - 12:10
توسل به ائمه، ایثارگری و انسجام نیروهای مسلح رمز موفقیت در دفاع مقدس بود/کرمان ظرفیت الگو شدن در عرصه های مختلف را دارد
سردار ابوحمزه در رژه نیروهای مسلح کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:ما تنها به ائمه معصوم توسل کردیم و با رهنمودهای امام و ایثارگری مردم به پیروزی رسیدیم، ایثارگری شهدا، وحدت و انسجام نیروهای مسلح، ابتکار و نوآوری در جنگ و هدایت و پشتیبانی مردم را رمز موفقیت در هشت سال دفاع مقدس بود.
06/31/1396 - 18:11
کاهش ۱۰ درصدی طلاق در استان کرمان/مردم فقط تا پایان سال ۹۶ می توانند کارت های ملی خود را هوشمند کنند
مدیر کل ثبت احوال استان کرمان؛
مدیر کل ثبت احوال استان کرمان گفت: خوشبختانه استان کرمان در بحث طلاق نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است ولی میزان جمعیت نسبت به مدت مشابه قبل با کاهش یک درصدی مواجه بوده است.
06/14/1396 - 07:51
«قبه سبز» پایگاه ۷۵۰ ساله علم و دانش در کرمان/نخستین دانشگاه جنوب شرق کشور در حال مرمت است
گنبد فیروزه ای دیار کریمان جانی دیگر خواهد گرفت؛
قبه سبز نخستين دانشگاه كرمان و پایگاه ۷۵۰ ساله علم و دانش به شمار می‌رفته است این بنای تاریخی پس از سالها فراموشی با همکاری برخی ارگان ها کار مرمت و بازسازی آن از ۱۰ مردادماه سال جاری شروع شده است.
05/21/1396 - 11:45

صفحه‌ها

اشتراک در کرمان