نمایش 1 - 10 از 71
یک عده‌ای تعبیر«آشتی ملی» رامی‌گویند؛اینها به نظرمن معنی ندارد؛مردم باهم متحدند/امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد؛ بنده زبانم قاصر است از اینکه از ملت تشکر کنم؛ خدا را باید شکر کرد
رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:
در آستانه‌ سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
11/27/1395 - 13:03
کتاب کریمانه، شرحی بر روایت دیدارهای رهبر معظم انقلاب با خانواده شهدای کرمانی در سفر سال ۱۳۸۴ می باشد.
08/16/1395 - 12:44
رهبر انقلاب از حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی و همسر شهید بابایی عیادت کردند+ تصاویر
رهبر انقلاب صبح امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از همسر شهید بابایی و همچنین حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی عیادت کردند.
02/15/1395 - 11:52
رهبر انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، «عزم راسخ» و «کوشش بی‌وقفه» همه جوانان و دانشجویان ایرانی را تنها راه عقیم‌سازی توطئه‌های جبهه دشمن در برابر ایران اسلامی خواندند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی، امروز(جمعه) توسط حجت‌الاسلام والمسلمین جواد اژه‌ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا در پنجاهمین نشست سالیانه این اتحادیه در میلان ایتالیا قرائت شد.
11/03/1394 - 09:46
طرح نظارت بر رهبری شیطنت آمیز است
جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: طرح نظارت بر رهبری را یک فتنه یا شیطنت دانست و افزود: شورای رهبری چون مغایر با قانون اساسی است،خلاف قانون است ، بنابراین کسانی بحث شورای رهبری را مطرح می کنند بیشتر به دنبال این هستند که خودشان جز شورای رهبری باشند.
10/13/1394 - 13:09
دستگاه دیپلماسی کشور باید به مجلس پاسخ دهد/ تدابیر حکیمانه رهبری سبب تغییر موضع عربستان نسبت به ایران شد
در خصوص عملکرد دستگاه دیپلماسی کشور در پیگیری فاجعه منا گفت: اقدامات وزارت امور خارجه ایران در پیگیری فاجعه منا در روز های اول حرکت کندی داشتند و ان طور که باید از ظرفیت ها استفاده نشد.
07/12/1394 - 10:53
حادثه منا
جهانیان می دانند که ملت ایرانی یک ملتی انقلابی بوده و هست؛ در طول سال ها پاسخ هر حرمت شکنی را داده است و هر توهینی را سخت پاسخ می دهیم.
07/09/1394 - 12:01
خاطره مجید مجیدی از فیلم محمد رسول الله
مجید مجیدی خاطره‌ای زیبا و شنیدنی از اولین بیننده فیلمش تعریف کرد، اکرانی که کسب رضایت تماشاگر فیلم برایش آرزو بود و این اکران یکی پر استرس‌ترین لحظات زندگی‌اش بوده است.
06/29/1394 - 08:00
اشتباهات خواص در طول تاریخ تکرار شد /موضع گیری صحیح، وظیفه یک مجتهد در زمان فتنه است/ بزرگترین اشتباه برخی خواص ما، کوتاهی در معرفی عوامل پشت صحنه فتنه به مردم بود
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران کشور گفت: در عصر امیرالمومنین (ع) اکثر خواص به جز پیروان علی (ع) که پای ولایت ایستادند، منحرف شدند اما در عصر ما عده کثیری بر محور ولایت ایستادند و این غیرقابل انکار است و مردم زمان ما نیز با آن زمان متفاوتند آنگونه که به تبعیت از خواص منحرف نشده و پای رهبری و ولایت ماندند.
06/23/1394 - 10:57
باید با اقدامات سنجیده از انفعال در عرصه فضای مجازی خارج شد/ تبیین الزامات حضور فعال و مؤثر در فضای مجازی
رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای‌عالی فضای مجازی:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: باید با استفاده از توانایی‌ها و استعدادهای جوان کشور و با سیاستگذاری صحیح و اقدامات سنجیده به سمت خروج از حالت انفعال در عرصه فضای مجازی و تولید محتوای اسلامی متقن و جذاب حرکت کنیم.
06/17/1394 - 09:08

صفحه‌ها

اشتراک در رهبر