نمایش 1 - 10 از 96
زلزله در فضای مجازی
بعد از وقوع زلزله اخیر در کشورمان این پدیده طبیعی نیز راه خود را به فضای مجازی کشور باز کرد و از همان دقایق اول انواع و اقسام محتوا در بخش های مختلف فضای مجازی و خصوصا تلگرام منتشر گردید به طوری که در یک ساعت اول صدها جوک با محوریت زلزله ساخته شد.
10/04/1396 - 10:34
زوج ها زندگی واقعی خود را با دروغ‌های فضای مجازی مقایسه نکنند
مدیرگروه روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه براساس تحقیقات ۲۵ درصد دعواهای مربوط به طلاق در کشور ناشی از فضای مجازی است، گفت: زوج ها زندگی واقعی خود را با دروغ‌های فضای مجازی مقایسه نکنند.
09/27/1396 - 10:59
اعتیاد به شبکه های اجتماعی یک گام به سمت طلاق عاطفی
یک کارشناس فضای مجازی اظهار داشت: حضور و استفاده از فضای مجازی می تواند به عنوان یکی از عوامل موثر در تحقق طلاق عاطفی بین زوجین مطرح شود ,یکی از دلایل ان اعتیاد به شبکه های اجتماعی است.
09/27/1396 - 10:41
فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی شکل می گیرد
مدیرکل صادرات صنایع‌دستی از راه‌اندازی فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی خبر داد و گفت: قرار است این فدراسیون نماینده بخش خصوصی و پیگیر مشکلات صنفی فروشندگان آنلاین باشد.
09/22/1396 - 10:30
وقتی متاهل ها مانند مجردها رفتار می کنند
دوگانگی هایی در فضای مجازی؛
روابط در فضای مجازی به جایی رسیده که دیگر خانواده‌ها حرفی برای صحبت با یکدیگر ندارند؛ این شبکه‌ها آن‌چنان عواطف و احساسات را به‌سمت خود کشانده است که جوانان ما تحت سیطره این شبکه‌ها قرار گرفتند و خانواده دیگر نمی‌تواند نقش خود را به‌خوبی ایفا کند و باعث ایجاد سوء‌تفاهم در جوانان متأهل می‌شود.
09/05/1396 - 09:50
آیا مهریه عاملی برای بالا رفتن نرخ طلاق یا دوام زندگی مشترک است؟
یک سؤال یک واقعیت !
نکته مهمی که می خواهم بر آن تأکید کنم این است که در ازدواج های امروزی آن حلقه مفقوده مغفوله، تربیت دختران و پسران برای همسر و شوهر خوب بودن است که پایه های زندگی مشترک را تحت هر شرایطی چه با مهریه بالا و چه با مهریه پایین و چه با مهریه معقولانه سست می کند!.
09/04/1396 - 12:26
افراد اجتماعی شادتر هستند/ لطیفه های فضای مجازی شادی مقطعی می آورد
کارشناس ارشد مشاوره مطرح کرد؛
افرادی که خانواده را فراموش کرده اند و تنها با فضای مجازی خودشان را سرگرم می کنند نمی توانند انسان هایی شاد باشند، جک ها و لطیفه های فضای مجازی شادی مقطعی به وجود می آورد اما یک لبخند از ته دل از سوی پدر و مادر و بچه ها آشیانه خانه را گرمتر می کند.
09/01/1396 - 10:42
بیماری به نام لایک گرفتن/ سبک زندگی بی‌بندباری که در اینستاگرام ترویج می‌شود
شبکه‌های اجتماعی سبک زندگی مجازی خاصی را نیز به‌وجود آورده است. افراد وسیعی که می‌توانند شما را ببیند و رسانه‌ای که می‌تواند شما را معروف و مشهور و میان زبان‌ها بیندازد جذابیت خاصی برای هر فردی دارد. در این راستا زندگی غربی نیز با انواع و اقسام بدعت‌های دنیای ارتباطات در حال ترویج است. در این شرایط جذابیت و جذاب بودن در این زمینه حرف اول را می‌زند. رقابت کاذبی در این حوزه شکل می‌گیرد که زندگی فرد را بسیار تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.
08/23/1396 - 10:28
خطرات ناشی از کاهش سن اعتیاد به فضای مجازی
کودکان و نوجوانان در چنگال گوشی های هوشمند:
فضای مجازی و بازیهای رایانه ای تا حدی در جامعه نفوذ کرده اند که کودکان و نوجوانان نیز از هجوم آن در امان نمانده اند. استفاده زود هنگام از تلفن همراه و خط شخصی به نوبه خود خطراتی را برای کودک در پی خواهد داشت اما گوشی های مدرن و هوشمند و مجهز به شبکه های مجازی این خطرات را چندین برابر می کنند.
07/02/1396 - 10:22
آمار جرایم اخلاقی در فضای مجازی نگران کننده است
یک جرم‌شناس:
یک جرم‌شناس با بیان اینکه جرایم اخلاقی ما در فضای مجازی آمار بسیار نگران کننده ای را نشان می دهد گفت:ضریب فعالیت «شبکه های اجتماعی» در آمریکا یک ششم فعالیت آنها در ایران است در حالی که آمریکا قربانی اول تجاوزات اینترنتی در دنیا است.
05/25/1396 - 10:01

صفحه‌ها

اشتراک در فضای مجازی