نمایش 1 - 10 از 41
عواقب بدحجابی در جامعه / مجوز چشم چرانی به دیگران ندهید
به مناسبت آغاز هفته حجاب و عفاف:
یک کارشناس فرهنگی درباره حجاب اظهار داشت: بد حجابی زن در روابط خانوادگی و اجتماعی تأثیر گذار است و سبب می شود شوهران به جای توجه و محبت به همسران خود به دنبال کامیابی از زنان دیگر باشند زیرا زنانی که خود را در اجتماع می آرایند و به دنبال جلب توجه دیگران هستند مجوز چشم چرانی کردن را به دیگران می دهند .
04/19/1396 - 10:28
آیا بدپوششی عاملی برای بالا بردن شانس ازدواج است؟/84 درصد مردان به زنان محجبه و عفيف تمايل دارند
گزارشی ویژه هفته ی عفاف و حجاب(1)
اینکه برخی توصیه می کنند، خودنمایی و راحت الوصول بودن دختران برای پسران شانس ازدواج را بالا می برد، دورغی است که به واسطه تکرار بیش از اندازه سعی دارد رنگ حقیقت به خود بگیرد. خبرنگار طنین یاس با در دست داشتن سه تصویر به سراغ جوانان رفته و از آنها می پرسد برای ازدواج به سراغ کدام یک از این پوشش ها می روند در این میان 84 درصد مردان ابراز تمایل برای ازدواج با زنان محجبه و عفیف داشتند.
04/17/1396 - 08:58
لزوم «آگاهی بخشی» و «نهادینه سازی» در حوزه عفاف و حجاب
استاد دانشگاه اصفهان مطرح کرد:
نصری گفت: در حوزه عفاف و حجاب هم اگر مسئولان و در راس آن ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کاری نمی کنند افراد و گروه های مذهبی و انقلابی باید وظیفه خود را در آگاهی بخشی و در نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب انجام دهند.
04/17/1396 - 08:15
عفاف و حجاب قانون دارد/آزادی زنان ترفندی برای نامزدهای ریاست جمهوری
لاله افتخاری: آموزش و پرورش، مهد های کودک، مطبوعات و رسانه ها باید مردم را به قانون گرایی دعوت کنند. عفاف و حجاب قانون دارد و تخلف از آن سر پیچی و عدم اطاعت از قانون است.
03/29/1396 - 09:16
حکم شکست مروجان بی حیایی در دست فرهنگ هشت هزارساله "پاک زیست ایرانی"/ با ورود اسلام همه زنان ایرانی " ملکه" شدند
اگرچه تاریخ تولد و مرگ کمپین ها، چالش ها و آزادی ها که گاهی با توهین به ارزش حجاب، عفاف و گاهی هم با زبانی نرم و دوستانه، گاهی از دریچه هنر و گاهی از دروازه های تمدن حقوق بشری! وارد کشور شده اند کوتاهتر از آن چیزی است که بخواهد حداقل تأثیرات را بر جامعه اسلامی و مردمان ارزشمدار ما بگذارد اما حتی وجود آنی این دست تفکرات برازنده مردم و نظام ما نیست چرا که کلاه گشاد فرهنگی بر سر مردم ایران است.
03/11/1396 - 08:17
بررسی 11 دلیل برای رعایت حجاب و عفاف
حجاب و عفاف از موضوعات فرهنگی است که گاها پای آن به مسائل سیاسی و حتی حقوقی نیز باز می شود. حجاب و عفاف به عنوان رکن اولیه سلامت یک جامعه از ابعاد مختلف قابل بررسی است. ابعادی که در اختصار می توان آن را فردی و اجتماعی تقسیم کرد. اما گاهی بیشتر و بیشتر گفتن از رعایت این مقوله مهم فرهنگی - مذهبی که در کشور ایران از باستان مورد توجه بوده است، به نشنیدن بیشتر منجر می شود.
08/27/1395 - 09:27
بی حجابی نتیجه سست شدن ایمان و اعتقادات افراد است/ لباس پوشیدن شانی از شئون انسانی
حجاب از کارکرد اجتماعی نیز برخوردار است، غرایز و التهاب جسمی و معاشرت های بی بندوبار را کنترل و بر تحکیم نظام خانواده افزوده و از انحلال کانون محکم زناشویی جلوگیری و امنیت اجتماعی را فراهم می سازد.
08/22/1395 - 13:11
کدامیک از 26 دستگاه موظف به اجرای قانون حجاب و عفاف، انجام وظیفه کرده اند؟/ دولت بودجه ی بسیار کمی برای مسائل فرهنگی اختصاص داده است
رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب در استان کرمان بیان داشت:
رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب در استان کرمان گفت: دستگاههای اجرایی طبق قانون باید در خصوص حجاب و عفاف برنامه داشته و دغدغه مند باشند ، همانگونه که مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع دغدغه مند است، 26 ارگان و سازمان در خصوص عفاف و حجاب باید فعالیت کنند اما باید پرسید که کدامیک از این دستگاهها با توجه به وظایف قانونی خود ، انجام به وظیفه کرده اند؟
08/20/1395 - 10:49
تقی رستم وندی رییس مرکز اجتماعی وزارت کشور اقدامات وزارت کشور در ترویج عفاف و حجاب را بررسی و مرور کرد.
08/08/1395 - 10:42

صفحه‌ها

اشتراک در حجاب و عفاف