نمایش 1 - 10 از 73
دولت باید توصیه های ۱۲ گانه مقام معظم رهبری را عملیاتی و اجرایی کند/لزوم پل ارتباطی بین مردم و مسئولین برای جلوگیری از فساد
عضو هیئت ‌رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:
عضو هیئت ‌رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت : مقام معظم رهبری با این توصیه های ۱۲ گانه راهبردهای دولت دوازدهم را مشخص کردند ، در نتیجه دولت با همه ارکان خود موظف است شرایطی را فراهم کند تا منویات مقام معظم رهبری عملیاتی و اجرایی شوند.
06/14/1396 - 07:55
دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی «رفوزه» شده است/ سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها در تولید ملی و اشتغال بود/ دولت باید کمک و حمایت کند/ ماجرای آقازاده‌ای که میلیاردها تومان به جیب زد
نظر نمایندگان و کارشناسان درباره کوتاهی مسئولان در تحقق اقتصاد مقاومتی
برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشان رهبر انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود و دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی رفوزه شده است.
01/07/1396 - 10:08
ازدواج جوانان سرگردان بین دولت و مجلس
ابلاغ سیاست‌های کلی خانواده از سوی رهبر معظم انقلاب در شهریور ماه سال جاری و تأکید بر تسهیل ازدواج موفق و آسان برای همه دختران و پسران در حالی صورت گرفته است که ۱۱ سال از ابلاغ «قانون تسهیل ازدواج» می‌گذرد.
09/16/1395 - 08:49
دولت و گسترش مشاغل خانگی زنان؛ از حرف تا عمل
ساده‌ترین اقدام دولت در این مورد ارائه تسهیلات به افرادی است که قصد راه‌اندازی مشاغل خانگی را دارند که البته متقاضیان زیادی دارد، اما به گفته رییس ستاد مشاغل خانگی، تجربه در کشورمان و سایر کشورها ثابت کرده است که فعالیت‌های انفرادی استمرار بالایی ندارند. زیرا همه افراد دسترسی به بازار ندارند و این‌که از صفر تا صد یک کار شامل تهیه مواد اولیه و بازاریابی پس از فروش توسط یک نفر صورت گیرد، کار دشواری است.
05/26/1395 - 10:09
دولت به وظایف خود در زمینه ی فضای مجازی عمل نکرده است/ لزوم الگو برداری از کشورهایی که از شبکه ملی استفاده کرده اند
رئیس شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده عنوان کرد:
وی با تاکید بر این که دولت و شورای فضای مجازی به درستی کار نمی کنند بیان داشت: باتوجه به هجمه ی اعتراض مردم و مطالبه ی رهبری حداقل ترین درخواست این است که از همه ی کشورهایی که مهندسی شده از تمام امکانات وشبکه ملی استفاده می کنند و جلوی فساد در فضای مجازی را گرفته و محدود کرده اند الگو برداری شود.
03/23/1395 - 14:07
انحصارطلبی دولت سدی در برابر راه اندازی شبکه ملی اطلاعات
دولت در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات برای خودش انحصار قائل شده‌ در صورتیکه شبکه ملی اطلاعات یک حوزه عظیمی است که بدون همکاری دولت، بخش مردمی و خصوصی اصلاً قابلیت اجرا ندارد.
03/18/1395 - 13:05
تدوین بسته حمایتی زنان شاغل در جهت توازن میان کار و خانه / دولت به صلاحیت و شایستگی های زنان اعتماد ندارد
مولاوردی بیان داشت:
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در جهت توازن میان کار و خانه برای زنان در حال تدوین بسته ی جامع حمایتی زنان شاغل با مشارکت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هستیم همچنین ساعت کاری شناور و بازگشت دوباره ی مهدکودک ها به ادارات نیز از جمله اقدامات دیگری است که در زمینه ی توازن میان کار و زندگی بانوان در حال برنامه ریزی است.
02/22/1395 - 12:20
دولت به جاي پذيرش مسئوليت، بار همه چيز را گردن دولت قبل مي‌اندازد/ دولت مقابل تاراج دارايي‌هاي کشور بايستد
عضو کميسيون اجتماعي مجلس گفت: قرار نيست در يک دولت دارايي‌هاي 37 ساله کشور به تاراج رود و دولتمردان بار مسئوليت خود را گردن دولت قبل بيندازند.
02/07/1395 - 12:11
بودجه مناسبی برای اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته نشده است
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: در موضوع مهار گرانی دچار آمارهای متناقضی از طرف دولت هستیم که این اخبار ضد و نقیض هم بهانه ای دست دشمنان ما می دهد و هم مردم را دچار سرگردانی می کند و آن‌ها را از برنامه ریزی دقیق برای آینده خود دل سرد می کند.
01/30/1395 - 12:05
برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» ۹۴ با ۱۲۰ گردان/حادثه پاریس نتیجه حمایت آمریکا و اروپا از تروریست‌ها بود
سردار نقدی در نشست خبری هفته بسیج خبر داد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری رزمایش بزرگ «الی بیت‌المقدس» با ۱۲۰ گردان بسیج و مشارکت 6 استان در حوالی قم خبر داد.
08/24/1394 - 17:14

صفحه‌ها

اشتراک در دولت