آخرین اخبار

تاریخ : 16. مرداد 1396 - 10:29   |   کد مطلب: 32966
حال بد ملت از انتخاب سلفی بگیران مجلس
وقتی تنها عبارت "تَکرار می کنم" دلیل انتخاب می شود
حال بد ملت از انتخاب سلفی بگیران مجلس
نباید از یاد برد " از ماست که بر ماست" این گونه لگدمال شدن عزت ایران را ناشی از همان انتخاب هایی باید دانست که تنها با دستور "تَکرار می‌کنم" برخی افراد و جریان ها و تقلید کورکورانه ای است که جز حقارت چیزی به دنبال نداشت.

به گزارش زنان کویر ،اگر چه از تحلیف ریاست جمهوری چند روزی گذشته است اما بازار حواشی آن همچنان داغ است، حال بدی که به داستان سلفی گیرندگان نمایندگان مجلس مربوط است.

حوادثی چون پلاسکو، تیراندازیها در مجلس، فروریختن معدن در مازندارن همه و همه ی اینها جزو مشکلاتی بود که بسیاری از صاحب نظران و حتی نمایندگان مجلس از این بابت اظهار ناراحتی می کردند و از مردم می خواستند که شعور خود را بکار گیرند و دست از سلفی گرفتن بشورند.

البته دور از اغراق نیست اگر به نظریه ی عده ای آسیب شناسو روانشناس توجه کنیم و تب سلفی را یک اختلال روانی بدانیم چرا که درعروسی وعزا، در بیمارستان و گورستان، از جهنمی ترین موقعیت ها گرفته تا بحرانی ترین درگیری های خیابانی و. . . سلفی گیران حضوری فعال دارند، در چنین شرایطی فرد سلفی گیرنده به هیچ چیز توجه نمی کند و با محوریت قراردادن خودش، رو به دوربین تلفن همراهش، لبخند زده و عکس بگیرد.

 

دقیقا همان بحرانی که نمایندگان مجلس با آن روبرو شدند. بدون توجه به عزت ملت تنها به دنبال سلفی گرفتن با موگرینی آن هم با لب های گشاده و خندان...

درست در سالگرد مشروطیت وکلای ملت این گونه آبروی مجلس را به نمایش گذاشتند تا باشد عکس گرفتنشان در "قاب حقارت"  ماندگار خواهد ماند.

البته این نکته را نباید از یاد برد " از ماست که بر ماست" این گونه لگدمال شدن عزت ایران را ناشی از همان انتخاب هایی باید دانست که تنها با دستور "تَکرار می‌کنم" محمد خاتمی و تقلید کورکورانه‌ی توده‌های اصلاح‌طلب به خانه‌ی ملت راه یافتند و حالا در روزی که تجلی عزت ملی مردم و مقامات ایران اسلامی‌مان بود، آینه‌ی تحقیر این ملت شدند.

در تخیل هم نباید راه داد که چنین نمایندگانی از فرصت استفاده کنند و به جای سلفی گرفتن ، در خصوص برجام و تحریم ها و بدعهدی آمریکا اندک سخن دیپلماتی بر زبان آورند.

یادمان باشد وقتی افراد حقیر را با انتخاب های تقلیدی راهی مجلس می کنیم توقعی جز حقیر شدن ملت توسط آنان نخواهد بود.

نوشته: بهرام صادقی

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج