آخرین اخبار

تاریخ : 28. ارديبهشت 1396 - 10:38   |   کد مطلب: 32705
مردم، شعور و حضور در انتخابات
اکنون انتظار برای حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند.این شعور و حضور است که آینده را رقم می زند و حال زن یا مرد فرقی نمی کند هر کدام، به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند.

به گزارش زنان کویر ، زمان به سرعت در حال سپری شدن است، مکان برای رخدادی با اهمیت در حال آمادگیست، زبان برای گفته ها و ناگفته ها در حال باز شدن است، گوش ها از حرف های پرطمطراق پر است، چشم ها در حال رصد کردن رویدادهاست، دل ها در آرزوی های دست نیافتنی ها در حال طپش است و مغزها در حال پایش و پویش همه شنیده ها و دیده ها وگفته هاست ؛ خلاصه همه برای رویدادی مهم آماده می شوند .

جامعه ما در کمال آرامش در صدد پی ریزی ساختار چهار سال آینده است. در حالیکه بساط وعده ها گسترانیده شده، نشاط و فعالیت در حال پرتو افشانی است.

اکنون انتظار برای حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند.این شعور و حضور است که آینده را رقم می زند و حال زن  یا مرد فرقی نمی کند هر کدام،  به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند.

قرار است ملت ایران نفس تازه ای پیدا کند و تک تک افراد جامعه وارد میدان شوند رای دهند تا عقیده شان را بیان کنند.

در این میدان باید دانست هر فردی که در این کشور زندگی می کند خود عنصری برای حفظ انقلاب است و به گفته ی مقام معظم رهبری حضور مردم یکی از عناصری است که دشمن را ناکام می کند.

این شعور مردم را می رساند که در برابر این حق و تکلیف خود بی تفاوت نیستند و برای آنچه که رقم زده خواهد شد شرکت دارند.

یادداشت: سحر گودرزی

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج