آخرین اخبار

تاریخ : 4. مرداد 1395 - 10:34   |   کد مطلب: 30340
کثیف مثل فیش های نجومی در دولت امید
این بار فیش های کثیف است که در دولت تدبیر و امید جان گرفته اند؛ دولتی که با تدبیر آمده بود تا امید را دل ها جان بخشد در حالی که با تدبیر جان بخشیدن به فیش های نجومی مردم را نا امید کرد.

به گزارش زنان کویر در روزگاری به سر می بریم که هر روز بشریت چهره ی جدیدی از خود رونمایی می کند؛ از جنگ و قتل عام مردم بیگناه تا دستبرد زدن به حق و حقوق مردم که همان بیت المال است.

در هر شرایط این مردم بی دفاع و ساده هستند که حقشان توسط عده ای سودجو که بر مصدر قدرت تکیه زده اند ربوده می شود.

ماجرای فیش های نجومی از نقل هر محفل و مجلس بودن گذشته است چرا که آنقدر این داستان در جلسات و میهمانی ها تکرار شده است که سر به فلک کشیده است، اعمال کثیف, رفتا کثیف و این بار فیش های کثیف است که در دولت تدبیر و امید جان گرفته اند.

دولتی که با تدبیر آمده بود تا امید را دل ها جان بخشد در حالی که با تدبیر جان بخشیدن به فیش های نجومی مردم را نا امید کرد.

افشای فیش های کثیف یا همان فیش های نجومی در هفته های اخیر دل های پاک ملت را آزرده خاطر کرده است و اما این روزها در غوغای افشاگری ها این مردم هستند که زندگی های ساده و پر مشقت خود را بدون فیش های کثیف می گذارند.

در این رابطه بسیاری از صاحب نظران معتقدند که پولهای کثیف در آینده ی انتخاباتی ایران تاثیر بسیاری خواهند داشت، پول هایی که دوباره صرف هزینه های انتخاباتی می شوند تا دوباره صاحبان این پول ها را به مسند قدرت بنشاند.

اما ماجرای جان گرفتن فیش های نجومی از کجا جان گرفته است؟

بنا بر گزارش شبکه ی اطلاع رسانی راه دانا ؛ « با روی کار آمدن دولت یازدهم و با دستور و امضای محمد باقر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و همچنین علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی، پرداخت فوق العاده خاص به مدیران دولتی تصویب شد تا طبق این دستور، اضافه پرداخت علیرغم حقوق به مدیران پرداخت شود.

 

 

سند فوق مربوط به دستور العمل فوق العاده خاص مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک های دولتی و شرکت های بیمه مرکزی و بیمه ایران است که اتفاقا ماجرای فیش های نجومی نیز از بیمه مرکزی آغاز شد و پس از آنکه به بانک رفاه و چند بانک دولتی دیگر رسید، شرکت بیمه ایران را نیز در برگرفت تا مشخص شود منشاء اصلی حقوق های نجومی همین نامه ای بوده که امضای طیب نیا وزیر اقتصاد و نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور پای آن را امضا کرده اند.»

با این حساب چگونه می توان امید به دولتی داشت که تدبیر خود را در جان بخشیدن به پول های کثیف نهاده است؟

یادداشت:سحر گودرزی

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج