نمایش 1 - 10 از 55
احساسِ هیچی که طومار دودمان پهلوی را در هم پیچید
زمان ورود هواپیما به آسمان ایران، خبرنگاری از امام پرسید: «چه احساسی دارید؟» و امام پاسخ داد: «هیچ.» امام هیچ احساسی نداشت؛ چرا که او فقط بر مبنای تکلیف عمل می کرد. پیروزی و شکست برای او، هر دو زیبا بود. همان طور که شکست، او را ناامید نمی کرد، پیروزی نیز احساسات شخصی اش را برنمی انگیخت.
کثیف مثل فیش های نجومی در دولت امید
یادداشت/
این بار فیش های کثیف است که در دولت تدبیر و امید جان گرفته اند؛ دولتی که با تدبیر آمده بود تا امید را دل ها جان بخشد در حالی که با تدبیر جان بخشیدن به فیش های نجومی مردم را نا امید کرد.
فیش‌های کثیف و تکلیف همگانی
یادداشت/
افشای فیش‌های کثیف موسوم به فیش‌های نجومی که طی هفته‌های اخیر جنجالی کم‌سابقه در فضای سیاسی، رسانه‌ای و اجتماعی کشور ایجاد کرده، پدیده‌ای نو و قابل توجه در حوزه نظارت همگانی مردم بر عملکرد مسئولان است.
شادیهای شمرگونه ی شادی!
قبل از او شمر و یزید در این امر تمام اهتمام خود را به کار بسته اند و شادی های خود را به رخ گذاشته اند؛ بنظر می رسد شادی کمی از قافله ی یزیدیان جا مانده است تا او نیز با شمر شادی می کردی.
بهائی مسلمان شده:بهائیان با مسلمانانی در ارتباطند که بی سواد،عامی یا مبلغ فرقه آنان باشند
فائزه هاشمی دیدارت به کدام دلیل بود؟
مهناز رئوفی بهائی مسلمان شده ، در کتاب " سایه شوم" :بهائیان‌ فقط‌ در صورتی‌ با مسلمانان‌ رفت‌ و آمد دارند که‌ مطمئن‌ باشند هیچ‌ خطری‌ آنها را تهدید نمی‌کند و ضمناً‌ می‌توانند بهائیت‌ را تبلیغ‌ کنند و باعث‌ تبلیغ‌ افکار بهائی‌گری‌ شوند. آنها فقط‌ با افراد کاملاً‌ بی‌سواد و عامی‌ صحبت‌ می‌کردند و من‌ هیچ‌ وقت‌ ندیدم‌ که‌ یک‌ بهائی‌ با یک‌ عالم‌ مسلمان‌ بنشیند و از بهائیت‌ حرفی‌ بزند.
شریعتمداری: سوراخ نان سنگک هم تقصیر دولت قبل است
مدیر مسئول کیهان در پیامکی درباره دو میلیارد دلاری که مصادره آن توسط آمریکا به گردن دولت قبل افتاد، نوشت: سوراخ‌های نان سنگک هم تقصیر دولت سابق است.
دلواپسی هایی از جنس مولاوردی
مولاوردی را می توان دلواپسی دانست که هر چند گاهی به سوژه آفرینی اقدام می کند.کمی تامل کنیم بر صحبت هایی که در طی روی کار آمدن این بانوی تدبیر و امید در رسانه ها شنیده شده است.
تحریم های جدید، دغلکاری حقوق بشری آمریکا در پسابرجام
حربه وضع تحریم ها و فشارها علیه ایران و سایر کشورهایی که زیر سلطه آمریکا نرفته و شیطان بزرگ توان مبارزه رو در رو نظامی و لشکر کشی به خاک این کشورها را ندارد آن هم به بهانه نقض « حقوق بشر» دغلبازی و ریاکاری غربی - آمریکایی در برخورد با این مقوله است.
" هیچ " دستاورد ایران از برجام
برجام تعهدی یک سویه که ایران را ملزم ساخت تا از پیشرفت های هسته ای خود دست بر دارد در حالی که طرف دیگر قرار داد با اما و اگرها هر روز اجرای برجام را به فرداها می سپارد.
دوئل چینی و اقتصاد مقاومتی ایران
“MAID IN CHINA” بر روی ساده ترین ابزار تا پیشرفته ترین آن دیده می شود. از جغجغه ی کودک، آفتابه ، انواع و اقسام لوازم خانگی ،روسری، چادر ایرانی تا پیشرفته ترین و مدرن ترین ابزار و امکانات چشمک می زند.چینی ها با باوری که داشته اند چگونه توانسته اند خود را به این سطح از خود اکتفایی و موفقیت در بازارهای جهان برسانند؟

صفحه‌ها