نمایش 1 - 10 از 566
شبکه ای به نام اینستاگرام ، تظاهر به زندگی یا زندگی حقیقی
یادداشت/
آنچه که مشخص است افراد در اینستاگرام به دنبال این هستند تا از خودشان " بهترین " را به تصویر بکشند و از آنجه که ما فقط شاهد لحظات خوش آن هم در شرایط و امکانات عالی آنها هستیم تصور می کنیم که این افراد زندگی رویایی دارند.
سلبریتی فرد مشهوری است ،که چهره ای پرطرفدار نیز دارد که معمولا از قشر بازیگر،فوتبالیست و خواننده هستند.
یادداشت
سلبریتی فرد مشهوری است ،که چهره ای پرطرفدار نیز دارد که معمولا از قشر بازیگر،فوتبالیست و خواننده هستند.
اعتراض یا اغتشاش/حق طلبی که با لیدری دشمنان منحرف شد
یادداشت/
نیم نگاهی اندیشه و تامل به اغتشاشات اخیر باید داشت؛ اعتراضاتی که در ابتدا در یکی، دو شهر کشور رخ داد پیرامون مشکلات معیشتی بود با شعارهایی در خصوص گرانی اما کم کم مسیر خود را عوض کرد، به واقع با جاسازی معاندین و منافقین در صف معترضین، رنگ و بوی خود را عوض کرد و به دنبال شعارهایی علیه نظام و حکومت کشانده و به اغتشاش تبدیل شد.
بستن تلگرام جامعه پذیر شد/کارد به استخوان رسیده؛ دولت همت کند/بستن یک کانال تگرامی مبنای تطهیر تلگرام نشود
یادداشت/فرهاد نظریان سامانی
آقایان دولتی بدانند که کارد به اسخوان رسیده و همین شبکه های اجتماعی ضدانقلاب گریبان دولت را گرفته و درصدد ایجاد تحرک مخرب نه مسالمت آمیز اجتماعی علیه دولت هستند
اغتشاش گران درد معیشت ندارند، اصل نظام را هدف گرفته اند/مردم در کنار نظام، اما گله مندند!
یادداشت/
اغتشاشگری که بانک ها را به آتش می کشد و به اموال عمومی مردم لطمه وارد می کند بی شک درد معیشت و اقتصاد ندارد و زمین خورده موسسات مالی و اعتباری نیست!! جماعتی که شعار« نه اسلام، نه قرآن، جانم فدای ایران»! را سر می دهد و از سویی در پارادوکسی آشکار پرچم مقدس ایران را به آتش می کشد، دلسوز این آب و خاک نبوده و مفهوم وطن دوستی را هم نمی شناسد.
تبلیغات مخالف «حجاب وعفاف» در رسانه ملی!
یادداشت
با توجه به این ولنگاریسم فرهنگی موجود و نبود نظارت بر محتوای تبلیغات تلویزیونی بیم آن می ­رود که با چنین احاطه و تسلطی که سرمایه ­داران بر رسانه ملی دارند بعد از مدتی برای تبلیغ و فروش بیشتر پای ساپورت­ های بدن نما و مانتوهای تنگ را هم به تلویزیون باز کنند و از آنتن رسانه ملی برای منافع خود سوءاستفاده ببرند و همین مسائل ممکن است در طی زمان باعث ریزش مخاطب و از بین رفتن اعتماد اجتماعی به رسانه ملی شود، اتفاقی که دست اندرکاران رسانه ملی نباید ساده و سطحی از کنار آن عبور کنند.
زنان ثبت کنندگان انتفاضه 9 دی در قلب نسل آینده
پروژه ی تقلب، انقلاب رنگین سبز متعفن، تکرار کلید واژه ی تقلب،سناریوی بیانیه نویسی، حضور در کف خیابان‌ها عرصه رقابت‌های انتخاباتی،اشعار ضد انقلابی از جمله نه غزه، نه لبنان جانم فدای ایران و .... همه و همه کدهایی بود تا اگاهی و بصیرت مردم را منحرف کنند و به گمان خودشان یک انقلاب دیگر به پا کنند.
معیار سنجش برابری زن و مرد یکسان نیست
زن دارای ارزش و جایگاه ویژه‌ای است؛ اسلام به مقام زن احترام می‌گذراد و منزلت واقعی به او بخشیده است، زن در سایه قرآن کریم می‌تواند به حقوق خود دست یابد.
زلزله در فضای مجازی
بعد از وقوع زلزله اخیر در کشورمان این پدیده طبیعی نیز راه خود را به فضای مجازی کشور باز کرد و از همان دقایق اول انواع و اقسام محتوا در بخش های مختلف فضای مجازی و خصوصا تلگرام منتشر گردید به طوری که در یک ساعت اول صدها جوک با محوریت زلزله ساخته شد.
 دنیای قاب های چهارگوش و فرهنگ هایی که زنان باب می کنند
یادداشت/
باید دانست نمایش جنبه های مختلف زندگی در قاب چهارگوش گوشی های همراه تنها دیدن نیست بلکه این نمایش دادن ها آرام آرام تبدیل به فرهنگ در میان جامعه و علل الخصوص زنان خواهد شد.

صفحه‌ها