نمایش 1 - 10 از 519
سیلی سپاه!
یادداشت
زیباترین تحلیل از حملات موشکی سپاه، تحلیل کارشناس بی بی سی است که در جملاتی اینگونه به این حقیقت اعتراف کرد: [آیت الله] خامنه ای از روشنفکران ایران 25 سال جلوتر است، برای اینکه فهمید خلع سلاح به معنای پایان و فروپاشی ایران است.
جمله هایی از رهبر انقلاب درباره «شبهای قدر»
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن شبهای قدر در ماه مبارک رمضان، بیست جمله برگزیده از رهبر انقلاب درباره اهمیت و اعمال شبهای قدر منتشر میکند.
"ازدواج سفید"؛ واژه ایی تطهیر شده برای یک پدیده شوم نابهنجار
افرادی که تن به ازدواج سفید می‌دهند، دارای اعتماد به نفس پایین، وابسته، مسئولیت گریز، کم مهارت و اغلب فاقد شجاعت اجتماعی هستند.
اولین پیروزی آتش به اختیارها، لغو سند ننگین 2030/ کار افسران جنگ نرم تازه آغاز شده است!
یادداشت
این پیروزی نشان داد که افسران جنگ نرم، هر جا با تمام توان، پای کار بیایند و استدلال و منطق را با عشق و اخلاص گره بزنند، خاکریزهای نفوذ و تهاجم دشمن به سرزمین باورها و اعتقادات را یکی پس از دیگری فتح خواهند کرد و دشمن فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را مجبور به چشیدن طعم تلخ شکست خواهند نمود.
شب قدر و سرنوشت هایی که با  قلم رحمت خداوند نوشته می شوند
از استغفار تا سرنوشت/
بازهم میهمان شب های قدر خواهیم شد؛ شب های استغفار، توبه، دعا و ندبه و تضرع بر درگاه الهی، شبی که با ضربه خوردن مولای متقیان امام علی(ع) رنگ شهادت به خود می گیرد. شخصيتي بزرگ و بي بديلی كه در طول تاريخ همواره مورد مدح و ستايش بزرگان قرار گرفته و حتي كساني كه به امامت علي (عليه السلام) باور ندارند نيز ، او را در نوع خود يگانه و بي نظير مي دانند.
شب قدر، شب خوشه چینی از دریای بیکران بخشش خدا/قلب هایی که پاک می شوند و سرنوشت هایی که از"نو" نوشته می شوند
یادداشت وارده/
حضرت زهرا(س) در شب‌هاى مبارك قدر نه تنها خود تا به صبح، شب‌زنده‌دار بود بلكه آنچنان اهميت براى اين شب قائل بود كه كودكان خردسال خويش را از قبل آماده مي‌كرد تا در شب قدر تا صبح بيدار باشند و به تهجد و عبادت بپردازند و از فيوض الهى در اين شب كمال بهره را ببرند و سعادت خويش را تأمين كنند.
آتش به اختیار و اتمام حجتی سنگین!
با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار دانشجویان:
«آتش به اختیار»، کلیدواژه سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان در ماه رمضان امسال، که بازتاب و تحلیل های زیادی را به همراه داشته است.«آتش به اختیار» نشانه حرفه ای تر بودن نیروی عمل کننده و حساسیت شرایط است یعنی آغاز مسئولیتی دقیق و اتمام حجتی سنگین.
سازش هزینه دارد!
یادداشت
سازش هزینه دارد، آن جا که هزینه اش باید پر کردن قلب راکتور هسته ای از بتن باشد و دانشمندان هسته ای کشورمان و دوستان شهید احمدی روشن ها در شرکت آب و فاضلاب مشغول به کار شوند!!
زن کرمانی در آئینه ی ضرب المثل
اگر بپذیریم که ضرب المثل ها، بیان کوتاه، زیبا و دلنشین واقعیت هایی است که در رهگذر تجربه سالیان دراز شکل گرفته و با ظرافتی در خور تحسین در گفتار و نوشتار ظاهر شده اند در این صورت باید گفت زن کرمانی در این مورد نیز حرفهایی برای گفتن دارد .
سند 2030، سرسپردگی دولت محرمانه ها به غرب
یادداشت:
این سند می‌تواند در خواست حذف بسیج دانش آموزی از مدارس و حذف هیئت های مذهبی دانش آموزی را داشته باشد چون طبق تعاریف این سند و تعریف سکولاریزم غربی دین مروج خشونت است.

صفحه‌ها