آخرین اخبار

تاریخ : 29. مهر 1392 - 13:22   |   کد مطلب: 8702
همسر شهید سردار علی قمی کردی گفت: خوف من از این است که برخی افراد با راه انداختن بلوا و بازی های سیاسی، افکار جامعه را به سمت مسائل فرعی کشیده

به گزارش خبرگزاری شاخه یاس:

"محبوبه فاضلی دوست" همسر سردار شهید علی قمی کردی، در گفت و گو با خبرنگار طنین یاس در خصوص انتصاب برخی از خاطرات به امام خمینی (ره) از سوی منصوبین و بزرگان سیاسی جامعه با اشاره به موضع رهبری در مسائلی شبیه این رویداد گفت: حضرت آقا طی سخنانی بر لزوم بزرگ نکردن برخی از مسایل و جریان های فکری در سال های گذشته تذکر داده اند و این مسئله در راستای همان مسائل است.

وی با بیان این نکته که عشق و تفکر امام خمینی (ره) در قلب و اذهان مردم بخصوص خانواده شهدا هرگز با اینگونه سمپاشی ها، از بین نمی رود افزود: این گروه از افراد درست شبیه شادگران تنبلی هستند که برای (خودی) نشان دادن و مطرح شدن در جامعه دست به هر کاری می زنند.

همسرسردار شهید علی قمی کردی، در ادامه اینگونه سخن پراکنی های در خصوص حجاب و انقلاب رنگها را چیزی جدیدی ندانست و اظهار داشت: در دانشگاه الزهراء "خانم رهنورد" نمونه بارز این هیجان زدگی ها بود. در حالیکه در سال های 79 - 78 هیچ محدودیتی در رنگ مانتو و آرایش در دانشگاه اعمال نمی شد؛ اما ایشان در سخنرانی ورودی های جدید بر پوشیدن مانتوی رنگی و آراستگی تأکید و هر ازگاهی نمایشگاه لباس برگزار می کرد. اکنون هم در جامعه ما بی رنگی نمی بینیم که زحمت رنگی شدن جامعه بر کسی تحمیل شود.

وی هاشمی رفسنجانی را مرد خبره سیاست نامید و افزود: در خصوص صحبت ها و نقل خاطرات آقای هاشمی باید به این نکته توجه کرد که این حرکات بازی سیاسی است و من خوف از این دارم، حضرات در صدد جریان سازیهای سیاسی با مسائل فرعی باشند تا با انحراف افکار عمومی به سوی این مسائل بتوانند در عرصه های مهم تری به اهداف خود برسند.

فاضلی دوست تأکید کرد مسائل مهم امروز ما نشست 1+5 است که باید ذهن مردم و سیاست مداران و مجلسیان را به خود معطوف کند در حالیکه می بینیم هر زمان مسئله مهمی چون مسائل انتقال ریاست دانشگاه آزاد و مسئله هسته ای پیش می آید، با راه اندازی مسائلی چون شورای شهر یا خاطره گویی فردی قربانی رسیدن به اهداف خاص خود و سعی در معطوف کردن اذهان عمومی به مسائل پیش پا افتاده می کنند تا در لوای آن به اهداف خود برسند.

منبع:دانا

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج