آخرین اخبار

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور و همه وزراء، تقلب در انتخابات 88 را رد کردند و به این امر تأکید کردند که در انتخابات88 تقلبی رخ نداده است.

به گزارش خبرگزاری شاخه یاس:

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حاشیه سومین روز از جهاردهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور  اظهار کرد: در ادواری که بنده در مجلس حضور داشتم معمولا این گونه بود که کابینه ای که رئیس جمهور اعلام می کرند 2 یا 3 نفر رای اعتماد نمی آوردند.

وی با بیان اینکه دولت اقای روحانی بیشترین رای اعتماد را کسب کرده است، گفت: کاملا مشهود است که نگاه مجلس به وزار پیشنهادی یک نگاه سیاسی نبود و در جهت فراهم نمودن فعالیت های دولت یازدهم و افزایش تعامل بیشتر دولت و مجلس وزار پیشنهادی با اکثریت رای اعتماد گرفتند.
ابوترابی فرد خاطر نشان کرد: نگاه مجلس این است که در عرصه های فرهنگی شاهد حضور پررنگ وزرا باشیم و با انگیزه و پشتوانه کافی نگاه کارشناسانه ای را به آموزه های دینی داشته باشند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای روحانی نیز بر این امر تاکید کردند و تمام وزارپیشنهادی عنوان کردند که در انتخابات88 تقلبی رخ نداده است.

منبع:دانا

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج