آخرین اخبار

عضو تیم ملی دوومیدانی ایران گفت: از اینکه رکورد هفت‌گانه ایران را جابه‌جا کردم، لذت زیادی نبردم چراکه اگر کمی بخت با من یار بود می‌توانستم روی سکو قرار بگیرم

به گزارش پایگاه خبری ” زنان کویر  به نقل از طنین یاس در بیست و یکمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا، سپیده توکلی با ثبت رکورد 5442 امتیاز ضمن جابه‌جایی رکورد ملی این رشته به عنوان پنجمی دست یافت.

 
 

بر همین اساس توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: هیچ لذتی از اینکه رکورد ملی ایران را در این رشته جابه‌جا کردم، نبردم چرا که اگر کمی بخت با من یار بود، می‌توانستم روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار بگیرم.

وی با بیان اینکه سطح فنی مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از بازی‌های آسیایی بالاتر بود، خاطرنشان کرد: رکوردی که در پایان مسابقات از خودم به جای گذاشتم در بازی‌های آسیایی مدال گرفت.

دونده هفت‌گانه ایران عنوان کرد: تا صبح روز دوم مسابقات در مکان نخست قرار داشتم تا اینکه در ماده 800 متر همه چیز به یک باره تغییر کرد. ورزشکاران هندوستان بسیار عالی بودند و رکوردی فوق‌العاده از خودشان به جای گذاشتند. اگر در این ماده 5 ثانیه دیرتر از ورزشکاران هندوستان هم از خط پایان رد می‌شدم، باز می‌توانستم روی سکوی بروم اما متاسفانه آنها 2 دقیقه و 13 ثانیه دویدند و من 12 ثانیه دیرتر از خط پایان رد شدم. واقعا سریع می‌دویدند و من هر چقدر تلاش می‌کردم به آنها نرسیدم.

وی خاطرنشان کرد: در مواد پرتاب وزنه و پرش طول رکوردهای خوبی را به جای گذاشتم اما در 800 متر همه چیز خراب شد. در پایان مسابقات، به این نتیجه رسیدم که می‌توانم در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیا به مدال دست پیدا کنم.

انتهای پیام/ س

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج