آخرین اخبار

تاریخ : 2. خرداد 1394 - 8:20   |   کد مطلب: 25314
کشور های شرکت کننده در مسابقات بین المللی مکرر از ما می پرسند که حجاب محدودیت است ؟ که ما با مدال آوریمان ثابت کردیم که حجاب هیچوقت محدودیت نبوده و نخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “زنان کویر” به نقل از زنان قم مهسا افسانه عضو تیم ملی کاراته بانوان که در اولین اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی، توانست به همراه الناز تقی پور و نجمه قاضی زاده، مدال برنز کاتای تیمی را کسب کند درباره سطح این رقابت ها گفت: ما در مسابقات جهانی کار سختی را در پیش رو داشتیم زیرا این مسابقات از سطح بسیار خوبی برخوردار بود

استقامت ایران برای حضور با حجاب در مسابقات بین الملی

وی با بیان اینکه ما به خاطر حجابمان نمی توانستیم در مسابقات رسمی آسیایی و جهانی شرکت کنیم ، گفت : تعدادی از کشور های اسلامی با حجاب به تاتامی می آمدند و برای مسابقه کشف حجاب می کردند و بعد از آن ، دوباره با حجاب سالن را ترک می کردند که با استقامت ایران و پیگیری مسئولین ، چهار سال است که با پوشش تیم ملی موافقت شده است و ما می توانیم در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت کنیم و به همین منظور بسیاری از کشور های اسلامی مدیون ایران هستند که می توانند با حجاب در این مسابقات شرکت کنند.

الگویمان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است/حجاب هیچوقت محدودیت نبوده و نخواهد بود

قهرمان لیگ جهانی کاراته با بیان اینکه عفت زن به حجابش است، افزود : ما مسلمان و شیعه هستیم و الگویمان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است که ایشان زحمت های زیادی کشیدند برای اینکه اسلام حفظ شود و ما با حجاب باشیم.

به گزارش تابش کوثر، وی افزود: کشورهای شرکت کننده در مسابقات بین المللی مکرر از ما می پرسند که حجاب محدودیت است؟ که ما با مدال آوریمان ثابت کردیم که حجاب هیچوقت محدودیت نبوده و نخواهد بود که این حقیقت برای آنها جالب است و چه بسا زمینه گرایش به اسلام را برایشان مهیا می کند.

در ورزش قهرمانی، محدودیت زمان مشکل باشگاه های مخصوص بانوان

افسانه با بیان اینکه از شهریور امسال، مسابقات آسیایی ژاپن را در پیش داریم، اظهار کرد: برای این مسابقات از عید امسال در دو نوبت صبح و عصر روزانه حدود پنج ساعت تمرین می کنم که امیدوارم بتوانم با کسب مدال طلا موجب سربلندی ایران اسلامی باشم

دارنده مدال طلای بازي‌هاي همبستگي کشورهاي اسلامي با بیان اینکه باشگاه مخصوص بانوان برای ورزش قهرمانی محدودیت زمانی دارد ، گفت : ورزش قهرمانی به علت انجام چندین ورزش و استراحت بین شان نیاز به زمان بیشتری دارد که متاسفانه تمرین در باشگاه های مخصوص بانوان تا عصر امکان پذیر است که این امر موجب می شود گاهی اوقات ناهار نخورم و ضعیف و مریض شوم که امیدوارم با وجود مدال آوری بانوان در بخش کاتا، مسئولین همانند کمیته بر روی کاتا هم سرمایه گذاری بیشتری کنند.

هر چه داریم از خون شهداست

این بانوی قهرمان با بیان اینکه هر چه داریم از شهداست، گفت: همه می دانند که اگر شهیدان نبودند ما الان نمی توانستیم راحت زندگی کنیم و درس بخوانیم.

قهرمان جام باشگاه های آسیا با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در ديدار مدال‌آوران المپيك و پارالمپيك که گفتند"واقعاً همه بايد قلباً از زنان ورزشكار ما كه در ميدانها با حجاب، با عفاف، با متانت و با وقار حاضر مي شوند، تشكر كنند ، گفت: خیلی زیباست که رهبرمان به ورزش بانوان اهمیت می دهد و من شخصیت و بیانات رهبر معظم انقلاب را دوست و قبول دارم که انشاء الله سایه ایشان بالای سر کشورمان باشد و روز به روز همانطوری که رهبری می خواهند، ایران اسلامی پیشرفت کند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج