آخرین اخبار

تاریخ : 5. آذر 1393 - 9:42   |   کد مطلب: 20693
بسیج یعنی حضور بهترین‌و بانشاطترین و با ایمان‌ترین نیروهای عظیم ملت ، درمیدان‌هایی که‌ برای منافع ملی،برای اهداف بالا، کشورشان به‌آنها نیاز دارد، همیشه بهترین‌وخالص‌ترین و شرافتمندترین وپرافتخارترین انسانها این خصوصیات را دارند.بسیج در یک کشور، معنایش آن زمره‌ای است که حاضرند این پرچم افتخار را بر دوش بکشند و برایش سرمایه‌گذاری کنند.

به گزارش زنان کویر ، به مناسبت هفته ی بسیج ، زنان کویر رمز ماندگاری بسیج را از زبان  زنان مسئول شهر به تحریر در آورده است که با هم می خوانیم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان ، فاطمه السادات حسینی:

بسیج یعنی خود را ندیدن و خدا را دیدین ،از ورای عقل به ورای عشق و ایثار گام نهادن ، بسیج یعنی در تعهدات الهی مستغرق شدن و در آسمان لایتناهی اخلاص اوج گرفتن .

رمز ماندگاری بسیج در شناسایی ، تزریق و نهادینه کردن واژه هایی چون صداقت ، عقلانیت ، معرفت ، معنویت و بصیرت در سایه ی ارتش هفتاد و پنج میلیونی با حفظ وحدت و کرامت انسانی ست.

 

معاون سابق بهزیستی استان کرمان ،آزیتا سعیدی

بسیج یعنی طبق فرمایش امام (ره) ، " من بسجی هستم و بسیج را دوست دارم " ؛ من نیز بسیجی ام و به بسیج ارادت دارم.

رمز ماندگاری بسیجی ،حضور در تمامی عرصه ها و پر رنگ بودن در لایه های مختلف ، اگر بسیج نبودخیلی از فعالیت های ما به خوبی پیش نمی رفت.

 

مسئول بسیج بانوان استان کرمان ، مرضیه هادیزاده

بسیج یعنی پدیده ایی ست که در پی شکل گیری انقلاب اسلامی ظهور کره ، پدیده ایی اجتماعی که به عنوان موتور محرکه ی انقلاب در تحولات مختلف نقش ایفا کرده و همچون سپری ویژه آن را در برابر تجاوز و توطئه های مختلف حفظ کرده است.

رمز ماندگاری بسیج ،  با توجه به اینکه بسیج سازمانی ست مردمی ، فراگیر و منغطف و در آن افراد داوطلب حضور فعال دارند؛ همین ویژگیهاست که ماندگار مانده است.

 

عضو شورای شهر ، مسئول بنیاد ملی عفاف و حجاب استان کرمان ، رویا دیوان بیگی

بسیج  یعنی  یک دلی و یکی بودن ، همه با یک تفکر و یک روش می خواهیم یک راه مستقیم را ادامه بدهیم.

رمز ماندگاری سیج ، فرهنگ بسیجی که همان عدالت و معنویت است رمز ماندگاری آن است ؛ اگر روحیه ی بسیج در همه اقشار جامعه بوجود آید ، دشمن در هیچ زمینه ایی نمی تواند به ما زور بگوید زیرا همگی مان ید واحده هستیم.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج