آخرین اخبار

تاریخ : 21. تير 1393 - 14:38   |   کد مطلب: 17987
چندی صباحی ست بیشتر ،ماهواره نقل مجالس و مباحث شده است.هر کس از دیدگاه خود به بررسی علل و عوامل،خوبیها!!! و یا بدی های آن میپردازد.کافی ست گوشهایمان را فعالتر کرده، رادارشان قوی گردد تا از احوالات اطراف خبر دارشویم.

چند صباحی ست بیشتر ،ماهواره نقل مجالس و مباحث شده است.هر کس از دیدگاه خود به بررسی علل و عوامل،خوبیها!!! و یا بدی های آن میپردازد.کافی ست گوشهایمان را فعالتر کرده، رادارشان قوی گردد تا از احوالات اطراف خبر دارشویم.

ماهواره111

به گزارش شاخه یاس،در یکی از محفل های زنانه که موضوع اصلی آن ماهواره بود، داستانی جالب و بسی تاسف بار شنیدم که خالی از لطف بود تا آنرا مطرح نکنم.

در این جمع زنانه ،عروس یک خانواده شروع به دردودل کرد و از مزایای بس پر عیب ماهواره لب به دهان گشود.او که اندوه فراوان در چهره اش نشان از دلسوزی نسبت به مادرشوهرش داشت با دعا و نفرین نسبت به تولیدات ماهواره گفت:

پدر شوهرم که نزدیک به 60 سال سن دارد، دائما در حال تماشای برنامه های ماهواره است.متاسفانه هر روز با اندک تغییرات در وضعیت هوا ،سیگنالهای ماهواره به هم ریخته  و این امر باعث می شود دست به جیب شده و فردی را برای تنظیم ماهواره بیاورد ،او بیش از اینکه به فکر خانواده اش باشد و برای خانواده اش خرج کند به فکر ماهواره است.

اما نکته ی مهم این ماجرا  آنجاست که  پدرشوهرم هر روز با مادرشوهرم دعوا دارد و از اندام وقیافه و تیپ مادرشوهر 50 ساله ام ایراد میگیرد!

بحث و جدال پدرشوهر و مادرشوهرم آرامش را از زندگی همه ی ما ربوده است.پدرشوهرم مدام از مادرشوهرم ایراد می گیرد و تیپ و اندام زنان ماهواره را گوشزد می کند. در حالی که حتی حاضر نمی شود کمترین هزینه ی آرایشی را به مادرشوهرم بدهد.

کار به جایی کشیده که پسرهایش هر روز برای وساطت و نصیحت پدرشان پیش او می روند اما او گوشش بدهکار این حرفها نیست.همچنان پرو پا قرص ،تماشاگر ماهواره است.براستی آیا مقصر مادر شوهر 50 ساله ی من است که بعد از 30 سال زندگی با او،بعد از 30 سال نشستن پای روزهای سختی و فراخ ،آنهم با آوردن 6 فرزند برای پدرشوهرم اکنون این گونه همسرش قدردان زحماتش است یا ماهواره؟

 

دیدگاه شما

منهاج
زنان کویر