آخرین اخبار

نیکی کریمی بازیگر مطرح سینمای ایران در سالهای گذشته تلاش های بسیاری برای قبح زدایی از کشف حجاب و ترویج بی حجابی بانوان ایرانی انجام داده

به گزارش خبرگزاری شاخه یاس:

چندی پیش خبر جدایی محمد رضا عارف از بنیاد سیاسی باران متعلق به محمد خاتمی در رسانه ها منتشر شد، جدایی که به بهانه راه اندازی بنیاد امید ایرانیان توسط عارف کلید خورد.

حال فارغ از پرداختن به اهداف سیاسی تاسیس بنیاد جدید محمدرضا عارف که به گفته برخی از کارشناسان می توان ریشه آن را در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی دید حضور شخصیت هایی چون جعفر توفیقی، حمید رضا عارف، حميده مروج در مناصب اصلی این بنیاد خانوادگی در نوع خود قابل تامل می باشد.

هفته پیش اولین جلسه کارگروه فرهنگ و هنر شورای زنان بنیاد امید ایرانیان به ریاست همسر جناب عارف با حضور فرزند ذکور ایشان و جمعی دیگر از سوپراستارهای سینمایی برگزار گردید.

حضور نیکی کریمی بازیگر مطرح سینمای ایران که در سالهای گذشته تلاش های بسیاری برای قبح زدایی از کشف حجاب و ترویج بی حجابی بانوان ایرانی در مجامع گوناگون انجام داده است در این کارگروه که به گفته عضو هیات رئیسه بنیاد امید ایرانیان برای بسط و توسعه اخلاق و عقلانیت در کشور تاسیس گردیده است از نکات جالب این جلسه بود.

همچنین سخنرانی حمید رضا عارف (فرزند دکتر عارف) در این جلسه زنانه در مورد هنرمندان محبوب سینمای ایران و محدودیت های این قشر در سال های گذشته  از دیگر حاشیه های این جلسه بود.

منبع:598

دیدگاه شما

منهاج
زنان کویر