آخرین اخبار

تاریخ : 8. اسفند 1396 - 11:52   |   کد مطلب: 33393
مدیر کل امور بانوان و خانواده
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان اظهار داشت:
تبیین جایگاه حضرت زهرا(س) و گفتمان بین نسلی از مهم ترین اهداف جشن های بزرگداشت مقام زن
مدیر کل امور بانوان و خانواده به اهداف و محورهای اصلی برنامه های هفته ی بزرگداشت مقام زن و مادر اشاره کرد و اظهار داشت: تبیین خطبه ی فدکیه حضرت زهرا (س)، گفتمان بین نسلی و آزاد اندیشی، تبیین جایگاه حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان شخصیت خیرالنساء العالمین از جمله مهمترین محورهای برنامه ها است.

به گزارش زنان کویر ، صبح امروز فاطمه السادات حسینی در جلسه ی کارگروه مقام مادر و زن گفت: دو دستور کار در این جلسه وجود دارد اول برنامه های بزرگداشت مقام زن و مادر و دوم برنامه ریزی برای جشن کوثر در سراسر استان است.

مدیر کل امور بانوان و خانواده ادامه داد: از هیجدهم تا بیست و چهارم اسفند ماه برای میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) مطابق با محور های تعیین شده برنامه ریزی کرده ایم و با توجه به بخش نامه ای که از معاونت آمده باید شخصیت حضرت زهرا (س) و ابعاد وجودی او و تاثیری گذاری او را بر جوانان تببین کنیم.

وی در ادامه به اهداف و محورهای اصلی برنامه های هفته ی بزرگداشت مقام زن و مادر اشاره کرد و اظهار داشت: تبیین خطبه ی فدکیه حضرت زهرا (س)، گفتمان بین نسلی و آزاد اندیشی، تبیین جایگاه حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان شخصیت خیرالنساء العالمین از جمله مهمترین محورهای برنامه ها است.

حسینی افزود: برگزاری نشست های تخصصی با موضوع خانواده، ارتقا جامعه زنان، تاب آوری و آموزش اقتصاد مقاومتی، نشست ها و نمایشگاه ها در خصوص تولید محصولات بانوان، جشنواره های فرهنگی و هنری درعین تبیین الگو و جایگاه زنان ایجاد جشن و نشاط، دیدار با شخصیت های مذهبی و خانواده های معظم شهدا از جمله مهم ترین برنامه هایی است  که در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر می باشد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده تاکید کرد: باید پاسخگوی نقد جوانان امروز باشیم و در برگزاری جشن ها و مراسمات میلاد ائمه پررنگ تر از گذشته برنامه ریزی کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج