آخرین اخبار

تاریخ : 10. بهمن 1396 - 12:04   |   کد مطلب: 33365
بصیرت زنان، زمینه ساز حضور خانواده ها در پیروزی انقلاب اسلامی بود
رئیس بسیج جامعه زنان کشور با تاکید بر این که حضور زن به واقع حضور خانواده است، گفت: در میان مردم تکیه حضرت امام (ره) بویژه بر زنان بود که با آگاهی، بصیرت و شناخت راه امام(ره) در میدان انقلاب حضور پیدا کردند از این رو نقش خانواده را در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار پر رنگ دیدیم.

به گزارش زنان کویر ، مینو اصلانی در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه به نقش بصیرت زنان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر شناخت، آگاهی و اشراف بر موضوعات نباشد طبیعتا همراهی اتفاق نمی افتاد یعنی وجود شناخت، آگاهی و بصیرت موجب همراهی می شود.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور ادامه داد: بانوان با شناخت عمیقی که نسبت به حضرت امام(ره) و راه ایشان که راه انبیاء الهی بود،داشتند با تمام وجود به صحنه آمدند علیه رژیم ستم شاهی قیام کردند.

وی تاکید کرد: کلام امام(ره) زمینه سازی برای خروش بانوان و قدم گذاشتن در راه پیروزی انقلاب اسلامی بود تا آنجا که  که بنیان گذار جمهوری اسلامی می فرمایند : اگر زنان نبودند این نهضت به پیروزی نمی رسید.

اصلانی اظهار داشت: در واقع یک ارتباط قلبی و متقابل بین امام (ره) و امت وجود داشت، امام (ره) دراین حرکت بزرگ الهی بر مردم تکیه داشت و مردم  را بعد از عنایت و خواست الهی مردمی را یکی از عناصر کلیدی انقلاب می دانستند و بر آنان تکیه داشت.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور با تاکید بر این که حضور زن به واقع حضور خانواده است، افزود: در میان مردم تکیه حضرت امام (ره) بویژه بر زنان بود که با آگاهی، بصیرت و شناخت راه امام(ره) در میدان انقلاب حضور پیدا کردند از این رو نقش خانواده را در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار پر رنگ دیدیم.

 وی تاکید کرد: حرکت و نهضت بزرگ انقلاب اسلامی همه حول شناخت و بصیرت زنان بوده که اگر این شناخت نبود عقاید کور کورانه منجر به فداکاری و ایثار نمی شد چرا که ایثار و فداکاری در پرتو شناخت،اعتماد، تابعیت از ولایت اتفاق می افتد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج