آخرین اخبار

تاریخ : 6. مهر 1396 - 9:08   |   کد مطلب: 33119
جنگ نرم، کم از دفاع مقدس ندارد/یهود صهیونیسم، فرمانده و میدان دار جنگ فرهنگی /هر ایرانی یک رزمنده و هر خانه یک سنگر باشد!
یک صهیونیسم پژوه با اشاره به اینکه در جبهه های جنگ نرم اجرای فرمان آتش به اختیار بهترین گزینه پیش روست، گفت: جنگ نرم تقابل بین اندیشه ها، آرمان ها و هویت هاست و صهیونیسم بین الملل با بازوی قدرتمند انواع رسانه ها آن را فرماندهی و اجرا می کند از این رو شناخت درست از دشمن، اهداف و ابزارهای .. آن در این پیروزی مهم است به طوری که هر ایرانی باید یک رزمنده و هر خانه سنگری برای این دفاع مقدس باشد.

به گزارش زنان کویر ،   هشت سال دفاع مقدس؛ زیباترین صورت تجلی فرهنگ عاشورایی، میدانی سترگ برای ظهور و بروز عظمت و شوکت ملتی بزرگ و اصیل، است.

 

هشت سال دفاع مقدس؛ برشی از مهم ترین تاریخ حماسی یک سرزمین، نقشی ماندگار و سرخ از  دفاع ، جهاد و شهادتی برگرفته از ایمان، است.

 

هشت سال دفاع مقدس، صرف فعل استقامت و جهاد در برابر هر گونه تهاجم و خاکریزی برای مقابله با هر تحرک دشمن در مرزهای آبی، خاکی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ماست.

 

هشت سال دفاع مقدس، تجربه ای  ثمین برای رزمندگان آتش به اختیاری است که اکنون بعد از گذشت 37 سال از دفاع جانانه پدران و برادران شان با بصیرت می دانند که تا دشمن هست و سر جنگ دارد، دفاع مقدس همچنان ادامه دارد ..

اجرای فرمان « آتش به اختیار» بهترین مسیر برای جهاد فرهنگی است

 

"فرهود شعار" پژوهشگر و تحلیلگر مسائل فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار ما  در پاسخ به این سؤال که چندی قبل امام خامنه ای به مسئله " آتش به اختیار" فرهنگی اشاره داشته اند، به نظر شما این "آتش به اختیار "در چه جبهه هایی باید مورد استفاده قرار گیرد؟ اظهارداشت: همان طور که خود ایشان تبیین فرمودند این فرمان یک « آتش به اختیار فرهنگی است» که حکم ورود به دفاعی مقدس را دارد.

وی گفت: مسئله مهم در زمینه دفاع مقدس امروزی این است که برای جوانان تبیین کنیم، دشمنی ای که از سوی استعمار بعد از پیروزی  انقلاب اسلامی،  علیه ملت ایران به وجود آمده نه تنها پایان نیافته است بلکه به تهاجم فرهنگی همه جانبه ای تبدیل شده که مقام معظم رهبری به درستی از آن به " شبیخون فرهنگی" یاد کرده اند و امروز در شرایطی هستیم که در تقابل با این پدیده نامبارک راهی جز  اجرای شرایط " آتش به اختیار " نداریم.

تعمیق باورهای دینی و بصیرت افزایی لازمه ورود به میدان جنگ نرم

این تحلیلگر مسائل فرهنگی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس، خاکریز امروز دفاع در جبهه فرهنگ است، افزود: در این راستا اطاعت پذیری از ولایت، شناخت دشمن، بصیرت افزایی، شناخت جنگ افزارهای دشمن و استفاده از آن علیه خودشان، ورود جوانان به عرصه فرماندهی این جنگ، ورود رزمندگان سایبری و از همه مهم تر تعمیق باورهای دینی مهم ترین کاری است که نباید از آنها غفلت کرد.

این پژوهشگر مسائل فرهنگی در ادامه بر لزوم شناخت کامل از جنگ نرم تأکید کرد و افزود: " جنگ نرم" در ابعاد سیاسی و نظامی دارای تعاریف و کاربردهای مختلفی است که معروف ترین و کاربردی ترین آنها در علوم سیاسی براندازی نرم، انقلاب مخملی یا رنگی و در علوم نظامی عملیات روانی یا جنگ روانی است.

 

جنگ نرم به مراتب پیچیده تر از جنگ سخت است

شعار با بیان اینکه «جنگ نرم یا تهاجم فرهنگی به مراتب پیچیده تر از جنگ سخت است» به تفاوت های این دو هجمه اشاره کرد و گفت: در جنگ سخت ما با پدیده ای نظامی رو به رو هستیم که هم دشمن و هم مرزها شناخته شده اند، هم ادوات نظامی دشمن مشخص است و هم تاکتیک آنها قابل پیش بینی است و در این جنگ تخریب ها و تلفات به چشم دیده می شود.

 

وی ادامه داد: اما در جنگ نرم، فرهنگ ها، باید ها و نبایدها و ارزش های یک ملت و حتی ایدئولوژی آنها مورد هجمه ای نامحسوس قرار می گیرد که گستردگی آن به اندازه مرزهای فکری و تربیتی یک ملت است.

 

این پژوهشگر مسائل فرهنگی میزان قدرت تخریب این جنگ را در دراز مدت قابل درک و رویت دانست و افزود: تلفات و تخریب مهیب جنگ نرم فرهنگی به مراتب سخت تر و نامبارک تر از جنگ سخت است.

 

کشتار و اغنا مهم ترین تفاوت جنگ سخت و نرم/ تخریب شباهت هر دو تهاجم :
 

شعار، در ادامه به تفاوت های بین جنگ سخت و جنگ نرم پرداخت و گفت: در جنگ سخت،دشمن سعی دارد با تهدید، تجاوز و کشتار مردم سرزمین هدف خود را تسلیم خواسته هایش کند اما در جبهه های جنگ نرم، دشمن از روش اغنا و تشویق برای ورود به مغرها، تأثیرگذاری بر فکرها و تخریب فرهنگ ها و ارزش ها اقدام به تهاجم می کند.

 

صهیونیسم اتاق فکر و رسانه بازوی قوی یهود در جنگ نرم

این صهیونیسم پژوه " یهود صهیونیسم" و " تفکر صهیونیسمی" را فرمانده جنگ نرم در  اقصی نقاط دنیا دانست و به نقش صیهونیسم جهانی در بروز جنگ فرهنگی علیه ملت ایران اشاره کرد و با خطرناک خواندن آن گفت: شبکه های خبری، کانال های ماهواره ای به عنوان بازوان قدرتمندی هستند که سردمداران جنگ نرم از آن علیه ملت های هدف استفاده می کنند .

 

وی با استناد به آمار سال 2014 گفت: بیش از 90 درصد شبکه های مهم خبری آمریکا در اختیار صهیونیسم جهانی است که با آن افکار عمومی جهان را مطابق میل خود هدفمند و برنامه ریزی شده با رویکردی طولانی مدت،  مهندسی می کنند.

 

شعار ادامه داد: از مصادیق جنگ نرم علیه ملت ها استحاله فرهنگی، ترساندن آنها از جنگ و فقر، اشاعه فحشا و ولنگاری اقتصادی و فرهنگی و در نهایت از خودگریختگی فرهنگی برشمرد.

 

شبهه افکنی و تفرقه مهم ترین ابزار جنگ فرهنگی / کردستان عراق قربانی این سیاست کثیف 

این پژوهشگر مسائل فرهنگی از اختلاف افکنی و ایجاد تفرقه بین یک ملت به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای جنگ نرم علیه ملت ها نام برد و گفت: در این زمینه ما علنا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با دشمن وارد جنگ شده ایم و خوشبختانه ملت بصیر ایران با همدلی و وفاق توانسته اند در کنار هم مقتدرانه زندگی کنند اما آسیب های این نقشه راه دشمن را می توانیم اکنون در پیش آمدهایی که برای اقلیم کردستان عراق رخ داده است، ببینیم.

 

 وی تفرقه افکنی و ایجاد شبهه سیاسی و عقدیتی بین ملت ها را از دیگر اقدامات صهیونیسم بین الملل توسط شبکه های تلویزیونی و شبکه های مجازی دانست و افزود: نمونه آخر این حرکت را می توانیم در نطق بی ادبانه و گستاخانه ترامپ رئیس جمهوری آمریکا ببنیم که برخی از رسانه های خارجی آن را به قربان صدقه رفتن ترامپ و نتانیاهو برای ملت ایران! تعبیر کرده و رسانه های داخلی به توهین ها و دشمنی های این دو پرداختند و این مسئله یکی از طرقی است که با هدف شکاف بین مردم و نظام  صورت می گیرد.

 

شعار با بیان اینکه تهاجم فرهنگی از شاخصه های مهم جنگ نرم است، خاطرنشان کرد: در این تهاجم آداب و رسوم، بایدها و نبایدها، زندگی عفیفانه، حجاب و مطالبات.. مورد اصابت ضدفرهنگ ها قرار می گیرد.

 

هالیوود و محصولات شبکه های مستهجن مجازی،  شاهراهی برای نفوذ فرهنگی دشمن

 

این صهیونیسم پژوه از هالیود و محصولات آن به عنوان یکی از راهکارهای نفوذ و تأثیرگذاری فرهنگی در جوامع مخصوصا جوامع هدف – مسلمانان- نام برد و افزود: گاهی این تأثیرگذاری تا جایی پیش می رود که اتفاقاتی پیش بینی نشدنی رخ می دهد مثل قرار گرفتن شخصیت کاتونی جنگ ستارگان در کنار ملک سلمان در یک عکسی که برای کتاب درسی انتخاب شده بود! و ما نباید از کنار این مسائل به راحتی و با نگاهی طنز گذر کنیم.

 

این کارشناس مسائل فرهنگی در ادامه به نقش هالیود و شرکت های صهیونیستی در اشاعه فیلم های پرنو، اشاره کرد و اظهار داشت:وقتی سرمنشاء فحشا و کارناوال 200 هزارنفری همجنسگرایان در تل آویو را پی می گیریم به صهیونیسم و شرکت هایی که رئسای آنها را یهودیان تشکیل می دهند می رسیم که به دلیل تجارت پرسود این نوع فیلم ها و انواع و اقسام تیوب هایی که برای همجنسگراها و ..  ایجاد کرده اند به راحتی فیلم ها ی مبتذل آنها را جمع آوری کرده در در اختیار عموم مردم قرار می دهند!

 

خانواده چشم اسفندیار یک ملت در جنگ نرم!  فمینیسم ضربه نهایی است!

 

این کارشناس مسائل فرهنگی بیان کرد: حال سؤال اینجاست که این اقدامات دقیقا چه چیزی را هدف قرار داده است ؟ بله! بنیان خانواده که تزلزل و تخریب، فروپاشی جامعه و ملتی را در پی خواهد داشت.   

 

وی اشاعه فرهنگ فمینیسم که جنگی علنی علیه خانواده است را از مصادیق جنگ نرمی دانست که دست های یهودیان صهیونیسم در آن به خوبی مشخص است، چیزی که در کنار همجنس گرایی خانواده هایی را تشکیل می دهد که پدر و مادر از یک جنس هستند.

 

رنگ ها در محاصره دشمنی های نرم! 

 

این فعال عرصه فرهنگی از مصادره شدن رنگ ها برای رسیدن به برخی از اهداف ضدفرهنگی تفکر صهیونیستی اشاره کرد و گفت:  چهارشنبه سفید و  استفاده از نقش رنگین کمان برای نماد همجنسگرایی از این دست کارهاست. 

 

شعار در ادامه به پیشنهاد یکی از فعالین رسانه ای برای در دست داشتن پرجم های به رنگ سرخ که نشانه شهادت و شهادت طلبی است در تدفین شهید حججی استفاده کرد و گفت: ما نیز باید در این عصره با قدرت وارد عمل شویم چرا که دفاع کردن پایان کار نخواهد بود.

 

مد و مدلینگ، تیری با چندین نشان! 

وی  با اشاره به اهمیت صنعت مد از منظر اقتصادی و فرهنگی آن را یکی دیگر از راهکارهای نفوذ و تهاجم فرهنگی برشمرد و افزود: امسال صنعت مد در حوزه زنان 621 میلیارد دلار و در حوزه مردان 402 میلیارد دلار برای کشورهای غربی درآمد زایی داشته است و آن طرف شما در نظر بگیرید با اشاعه یک مد آن هم اگر ضد ارزش های فرهنگی یک کشور باید با یک تیر چندین نشان را زده اند.

 تحلیلگر مسائل فرهنگی به ورود البسه به صورت قاچاق به داخل کشور اشاره کرد و افزود: ورود این کالاها از این طریق یک فشار اقتصادی است که نشان از  برنامه ریزی طولانی مدت و زنجیر وار بودن این فعالیت ها برای تسلط بر کشورهاست. 

شعار مرگ بر اسرائیل را آرمان طلبانه فریاد زنیم

این صهیونیسم پژوه تصریح کرد: بزرگ کردن دشمن یکی از اهداف جنگ نرم و در شاخه عملیات روانی است اما به هر حال نباید از خطر صهیونیسم غافل بود و آرمان های انقلاب اسلامی را که از بین رفتن شعار " نابودی اسرائیل " است به بوته فراموشی سپرد.

 

هر ایرانی یک رزمنده تربیت کرده  و از هر خانه یک سنگر بسازیم

 

شعار تصریح کرد: «جنگ نرم کم از دفاع مقدس ندارد» و مبارزه و مقاومت علیه مصادیق آن باید به صورت پررنگ و مستمر صورت گیرد و هدف اصلی آن زدن ریشه صهیونیسم بین الملل و تفکر صهیونیسمی باشد به طوری که هر ایرانی یک رزمند و هر به سنگری برای مقابله با دشمن شود.

طنین یاس

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج