آخرین اخبار

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: یکی از اولویت های ما در سپاه، مسائل اقتصادی است زیرا مقام معظم رهبری قریب به ۹ سال است که نامگذاری سال ها را مستقیم و غیرمستقیم پیرامون مسائل اقتصادی به جهت ضرورت و اهمیت، اختصاص داده است .

به گزارش زنان کویر ،به نقل از  شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛  سردار غلامعلی ابوحمزه صبح امروز  در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام ماه محرم اظهار کرد: استان کرمان بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ شهید را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است.

 
 
 
وی افزود: یکی از اولویت های ما در سپاه، مسائل اقتصادی است زیرا مقام معظم رهبری قریب به ۹ سال است که نامگذاری سال ها را مستقیم و غیرمستقیم پیرامون مسائل اقتصادی به جهت ضرورت و اهمیت، اختصاص داده اند.
 
 
 
ابوحمزه تصریح کرد: از سال ۷۹ براساس دستور رهبری مبنی بر تشکیل بسیج سازندگی، سپاه و بسیج به سمتی رفت که مباحث محرومیت زدایی، اردوهای جهادی و اشتغال را در دستور کار قرار داد.
 
 
 
وی بیان کرد: بخشی از کارهایی که در استان کرمان دنبال می کنیم، توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در شهر کرمان انجام می شود و بخش دیگر در حوزه کشاورزی در منطقه جازموریان است و به دنبال توانمندسازی قشرهای محروم است و ساخت ۵۰ واحد مسکونی در همان منطقه را در دست اقدام داریم.
 
 
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در سه دهستان در شهداد، ریگان و عنبرآباد که حدود ۸۰ روستا را شامل می شود، در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی کار می کنیم تا بنا به خواسته رهبر معظم انقلاب آباد شوند.
 
 
 
وی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در مناسبت های مختلف افزود: اخیرا اردوی جهادی با حضور قریب به ۲۰۰ نفر از دانشجویان رشته پزشکی ۱۰ تا ۱۵ روز در رودبار جنوب برگزار و در زمینه درمان افراد بی بضاعت به صورت رایگان کار کرده اند.
 
 
 
ابوحمزه با تاکید بر فعالیت در زمینه محرومیت زدایی اظهار کرد: تلاش می کنیم در مناطق محروم ساخت خانه عالم، خانه بهداشت، غسالخانه را انجام بدهیم و مناطقی که در مسائل فرهنگی و اجتماعی دچار آسیب هستند را شناسایی و در آنجا کار کنیم.
 
 
 
وی تصریح کرد: همچنین در نشستی که با استاندار کرمان داشتیم، قرار شد بتوانیم مرحله به مرحله با استفاده از ظرفیت های سپاه و دستگاه های اجرایی پروژه های اقتصاد مقاومتی را به نتیجه برسانیم.
 
 
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: توانمندسازی مردم مد نظر ماست تا بتوانند مشکلات معیشتی خود را حل کنند و مجموعه تلاش های ما و استانداری در این راستا صورت می گیرد و اگر براساس کار و تلاش و با استفاده از ظرفیت های عظیم استان پیش برویم، شدنی است.
 
 
 
وی افزود: مردم ما هیچ وقت در هیچ عرصه ای کم نگذاشته اند و هر جا که نظام نیاز داشت، تمام قد به صحنه آمدند و همه ما مسوولان هر کاری برای مردم بکنیم، کم است و باید همه به صحنه آمده و تلاش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج