آخرین اخبار

تاریخ : 12. شهريور 1396 - 8:37   |   کد مطلب: 33025
جام قهرمانی در دست بانوان ووشوکار کرمانی
رئیس هیات ووشوی استان کرمان گفت:۴ هزار ووشوکار در استان کرمان مشغول فعالیت ورزشی هستند.

به گزارش زنان کویر ،به نقل از  شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان،  رضا امیری رئیس هیات ووشوی استان کرمان در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی استانی ووشوی بانوان انتخابی کشوری اظهار داشت: ۱۶۰ بانوی ووشوکار در قالب هشت تیم در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

وی بیان داشت: شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی استانی ووشوی بانوان انتخابی کشوری در چهار وزن و رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند و استان کرمان دارای پنج سهمیه در رده نوجوانان، چهار سهمیه در رده جوانان و چهار سهمیه در رده بزرگسالان است.

رئیس هیات ووشوی استان کرمان ادامه داد: تیم‌های کرمان، جیرفت و سیرجان در رشته تالو و تیم‌های کرمان، شهربابک و سیرجان در رشته ساندا موفق به رتبه‌های نخست تا سوم شدند.

امیری از فعالیت ۴ هزار ووشوکار در استان کرمان خبر داد و ابراز داشت: همه شهرستان‌های تابعه استان کرمان دارای هیات ووشو هستند.

وی یادآور شد: ووشوکار کرمانی موفق شد مقام اول مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی را در سال جاری از آن خود کند و بانوان ووشوکار کرمان نیز مقام اول تیمی مسابقات ساندای سنتی را طی هفته گذشته کسب کردند.

امیری از برگزاری جشن‌های ووشو با هدف معرفی این رشته ورزشی در استان کرمان خبر داد و ابراز داشت: مسابقات قهرمانی استانی ووشوی آقایان انتخابی کشوری نیز طی ۱۰ روز آینده در کرمان برگزار می‌شود.

رئیس هیات ووشوی استان کرمان در پایان سخنان خود عنوان کرد: همچنین ووشوکاران خانم و آقا از استان کرمان در سال جاری به مسابقات لیگ در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان اعزام می‌شوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج