آخرین اخبار

تاریخ : 18. خرداد 1396 - 9:40   |   کد مطلب: 32807
ملت ایران بیش از گذشته قدرشناس مدافعین حرم شدند / پاسخ حمله تروریستی را سخت تر خواهیم داد
جریان شناس سیاسی گفت: افرادی که ادعا می کردند با دیپلماسی سایه جنگ را از کشور برداشتند اکنون باید پاسخگو باشند.

به گزارش زنان کویر ، دکتر حسین قدیانی جریان شناس سیاسی در خصوص حادثه تروریستی دیروز در گفتگو با خبرنگارسایت خبری زنان قم، اظهار داشت: حرکت تروریستی در مجلس و حرم امام خمینی (ره) از لحاظ ایجاد ناامنی جای تأسف دارد در حالی که بدون شک در طی 366 سال گذشته در تهران هیچ گونه حرکت تروریستی اتفاق نیفتاده بود زمانی حادثه تروریستی رخ داد که عده ای به دنبال ایجاد شکاف بین مجموعه بدنه ی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی بودند که همواره برای ایجاد امنیت حتی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی اقدام کردند و همچنین عده ای که فرصت طلب هستند و دست در دست ضد انقلاب شعارهای آن ها را تکرار می کردند.

وی افزود: متأسفانه بعضی از مسئولین اجرایی کشور ادعا می کنند نمی خواهند در خارج از کشور برای سیستم دفاعی و امنیت کشور هزینه کنند طبیعی است که باید در داخل کشور هزینه های سنگین تری بدهند و دقیقأ متناظر با بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند اگر مدافعین حرم نبودند باید این اقدامات و دفاع را در کردستان و همدان انجام می دادیم ، صحبت برخی از مسئولین باعث تضعیف روحیه مدافعینی می شود که در مرزهای مختلف امنیتی کشور تلاش می کنند و از طرفی باعث می شود دشمن احساس کند شکافی در مملکت وجود دارد که باید از طریق آن به کشور ورود کند.

جریان شناس سیاسی اضافه کرد: افرادی که ادعا می کردند با دیپلماسی سایه جنگ را از کشور برداشتند اکنون باید پاسخگوی این گونه حملات تروریستی باشند.

وی افزود: تمام تلاشی که استکبار در چند سال اخیر بعد از 36 سال انجام داده است این بوده که بارها به دنبال  یک راهی برای ورود به کشور بودند و اکنون با یک اقدام کاملأ کور جلو آمدند که نشان بزدلی آن ها را می رساند.

قدیانی تأکید داشت: ملت ایران به خصوص امت حزب الله یقین بدانند پاسخ سخت تر این حمله تروریستی را در صحنه نبرد به نمایش خواهند گذاشت و این اتفاق محصول موفقیت های اخیری است که در عراق و سوریه به جای گذاشته ایم.

وی خاطر نشان کرد: وقتی انسان به عارضه سرماخوردگی دچار بشود ، قدر سلامتی را می فهمد و اتفاق تروریستی تهران باعث شد که مردم قدر امنیت و شهدای مظلوم مدافع حرم را که در پشت مرزهای جمهوری اسلامی حضور پیدا کردند و آرامش و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده اند را بیشتر بدانند.

جریان شناس سیاسی ابراز داشت: در مجموعه امت حزب الله قول می دهیم پایبند باشیم تا امنیت را محکم تر از قبل در جمهوری اسلامی برپا کنیم اگر چه حتی برخی مسئولینی که بصیرت لازم را به مسائل سیاسی و امنیتی نداشته باشند با یک نگاه حقوقی بخواهند در مسائل دفاعی اظهار نظر کنند که شاید این مسیر به انحراف رفته باشد

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج