آخرین اخبار

در صورت حل نشدن اختلافات کوچک بوسیله یک گفتگوی ساده و صمیمی میان زوجین، این موضوع تبدیل به کدورت های بزرگ تر می شود و در آن صورت خانواده های طرفین به زندگی زوجین ورود می کنند که این موضوع در برخی شرایط منجر به طلاق شده است.

به گزارش زنان کویر ،  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : محمدرضا نظامی روانشناس با اشاره به اهمیت گفتگوی زوجین اظهار داشت:برقراری ارتباط صحیح از طریق گفتگو میان زوجین یکی از عوامل استحکام بقای خانواده است که به این وسیله مشکلات و اختلافاتی که در زندگی مشترک وجود دارد رفع می شود.

 
وی افزود: صحبت نکردن زوجین با یکدیگر یکی از نشانه های مهم هشدار برای طلاق است، بدلیل اینکه گفتگو نکردن باعث انباشت کینه و اختلافات  می شود که با گذشت زمان تبدیل به نارضایتی و کدورت های بزرگ تر و در نتیجه ایجاد اختلافات شدید خواهد شد.
 
نظامی ادامه داد:در صورت حل نشدن اختلافات کوچک بوسیله یک گفتگوی ساده و صمیمی میان  زوجین، این موضوع تبدیل  به کدورت های بزرگ تر می شود و در آن صورت خانواده های طرفین به زندگی زوجین ورود می کنند که این موضوع در برخی شرایط منجر به طلاق شده است.
 
این روانشناس تصریح کرد:باید در نظر داشت که دخالت های نابجا، غیر منطقی و نصیحت های مستمر خانواده ها عامل تخریب کننده زندگی مشترک زوج های جوان است.
 
نظامی با بیان اینکه  وقتی با صراحت و بطور صحیح درباره احساس خود با همسرتان گفتگو می‌کنید، سوء تفاهم‌های احتمالی  از بین خواهد رفت، تأکید کرد: بیشتر اختلافات در روابط زوجین به دلیل صحبت نکردن و نداشتن مهارت‌های ارتباطی است. 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج