آخرین اخبار

جمعی از بانوان فرهیخته و فعال استان کرمان با صدور بیانیه ایاز حرکت انقلابی و مجاهدانه " محمدباقر قالیباف" در کناره گیری به نفع حجت الاسلام "سید ابراهیم رئیسی" تقدیر کرده و این اقدام را انقلابی و خط شکنانه دانستند.

به گزارش زنان کویر ، جمعی از بانوان فرهیخته و فعال استان کرمان  با صدور بیانیه ایاز حرکت انقلابی و مجاهدانه " محمدباقر قالیباف" در کناره گیری به نفع حجت الاسلام "سید ابراهیم رئیسی" تقدیر کرده و این اقدام را انقلابی و خط شکنانه دانستند.

                                                       بسمه تعالی

انفروا خفافا وثقالا و جهدوا باموالکم و انفسکم فی سبیل الله ذلکم خیر لکم ان کنتم تعلمون(سوره توبه آیه41)

فرمانده خط شکن برای پیروزی ملت خود اول به خط زدی تا ابراهیم بت شکن به کمک سیل خروشان ملت بت فساد را در جمهوری اسلامی برای همیشه نابود کند شکی نیست این سطح از فداکاری سیاسی در جبهه نیروهای انقلاب ستودنیست.شاهد بروز نوعی متعالی از عقلانیت سیاسی در صفوف برادران ایمانی هستیم این شکل از تصمیم سازی یادآور روزهای افتخار آمیز مجاهدت های دوران دفاع مقدس است و نشان داد که شهدای زنده هنوز هم زیادند و قطعا امید مردم به تغییر به نفع مستضعفین و شکست سرمایه داران چهار درصدی را مضاعف می کند ببازند یا ببرند،بمانند یا بروند،باعث افتخار ما هستند .این رویه ای است که آینده انقلاب را تضمین می کند انسجام انقلابیون آینده ساز است حتی اگر زود بازده نباشد مژده فتح خرمشهر ها را در پیش دارد.

طبق فرمایش مولایمان امام خامنه ای (مدظله العالی): "قطار نظام اسلامی هر کجا روحیه جهادی خود را حفظ کرد و در ریل انقلاب حرکت کرد پیش رفت و هر جا از این شاخص غفلت داشت عقب ماند و ناکام شد.".

فرمانده همانطور که شعارتان این بود که "به عمل کار برآید" نشان دادید که اهل عمل هستید و با روحیه جهادی قطار انقلاب را سرعت دادید .

فرمانده به راستی که حقیقت بود خط شکن بودنت در عملیات دیروز میان همسنگران بی ادعایت، دیروز میدان دار جبهه بودی برای دفاع از خاک میهن و حرمت ناموست، امروز میدان دار جبهه هستی برای دفاع از حق علیه باطل، حقی که دیدنش بصیرت می خواهد، حقی که مرز باریکی دارد میان فرصت طلبان انقلابی نما و انقلابی های غیور و بی ادعا

فرمانده خط شکن جراتت را می ستاییم چرا که در میان آماج حملات برای مردم آمدی و برای مردم رفتی خودت و آبرویت را فدای شرف و عزت مردم کردی و نشان دادی که آرمانت کرسی قدرت نیست.

   

                          "سپاس از این  که عمارگونه آمدی و مالک وار رفتی"

                                      جامعه بانوان انقلابی استان کرمان 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج