آخرین اخبار

تاریخ : 23. ارديبهشت 1396 - 8:42   |   کد مطلب: 32666
فاجعه ای به نام حجاب بازیگران زن ایران
ما در ایرانی زندگی می کنیم که دارای تمدن و فرهنگ است. در سرزمینی سکنی گزیده ایم به نام ایران اسلامی.

به گزارش زنان کویر ، برای حفظ کشورمان تاوان های سنگینی را پرداخت کرده ایم، تاوان هایی به قیمت  داغ دل مادرانی که شب و روزشان از دوری فرزندانشان تاریک است، تاوانی به قیمیت خون جوانان  برای دفاع از ناموس ایران ،تاوانی به قیمت …

برای حفظ کشور، ناموس ایرانی در  همیشه در اولویت  بوده است ولی چرا برخی از همان نوامیس آن قدر بی چم و رو هستند که قدر نمی شناسند. فرهنگ و سینما از شاخص های کشورمان است ولی ابتذال در فرهنگ و سینمای ایران بیداد می کند، فاجعه ای به نام حجاب بازیگران که بسیار دردناک  است.

وضعیت حجاب اکثر زنان سینمای ایران چه فرقی با قبل از انقلاب کرده است؟ کدام مسئول می تواند در این خصوص پاسخگو باشد؟ دلمان خوش است که انقلابی اسلامی داریم؟ این آزادی نیست، بد حجابی و بی حجابی به سمت عریانی قسمت هایی از بدن کشیده شده است وضعیت نابسامان آنان روز به روز آشفته تر می شود و متاسفانه هیچ ارگان و نهادی در این مورد نظارت ندارد. زنان سینمای ایران متاسفانه الگوی فرزندانمان هستند باید در این خصوص تفکر وراهکار داشت.

اعتماد به نفس کاذب برخی بازیگران در مورد سیاست

در ایام انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا هستیم؛ در رسانه ها شاهدیم که فلان بازیگر و فلان کارگردان از آقای  حسن روحانی حمایت کرده اند و آن قدر اعتماد به نفس کاذب دارند که احساس می کنند حرفشان بسیار تاثیر گزار است.آقا و خانم بازیگر سعی کن تاثیر گزاری بهتری داشته باشید شما که دنیای سینما را رنگین کمان کردید نیازی نیست در سیاست وارد شوید و اظهار نظر کنید.

مردم خودشان عقل، چشم و گوش دارند.به نظر می رسد شما در خودتان تغییر ایجاد کنید نه در اذهان مردم.شما چه چیزی از سیاست و ریاست جمهوری می دانید که کمالات درونتان را بروز می دهید؟

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج