آخرین اخبار

رئیس ستاد بانوان حجت‌الاسلام رئیسی گفت: شاهد هستیم که اکثر نیازهای کشور در مغازه ها وارداتی است حال سوال از دولت این است که چرا جلوی واردات کالا گرفته نشده است و در این چهار سال کاری انجام نشده است از این رو برنامه های دولت کار و کرامت بیشتر بر صادرات و تولید داخلی متمرکز خواهد بود.

به گزارش زنان کویر ، عفت شریعتی کوهبنانی در نشست خبری اصحاب رسانه در مجتمع رسانه ای کویر ضمن اشاره به برنامه های حجت الاسلام ابراهیم رییسی در خصوص برنامه های دولت کار و کرامت پیرامون مسائل علم یو دانشگاهی گفت: تا کنون آنگونه که باید به مسائل علمی و پژوهشی توجه نشده و دانشجویان هم به اهداف خود نرسیده اند از این رو نگاه همه جانبه به علم و توجه به سرنوشت علمی و اقتصادی دانشجویان از جمله مهم ترین دغدغه های رییسی است.

وی در خصوص عملکردهای رییسی در حوزه سیاست های خارجی گفت: بنا داریم آنچه که باعث عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است را به اجرا درآوریم و از آنجا که ایران در عرصه ی بین المللی شناخته شده است با بسیاری از کشورها رابطه دوستانه داریم اما طبیعتا از کشوری از کسانی که حامی تروریست ها هستند، حمایت نخواهیم کرد.

شریعتی ضمن اشاره به شایسته سالاری در جایگاههای مهم کشوری بیان داشت: همانگونه که دارای مردان شایسته ای هستیم دارای زنان فرهیخته نیز هستیم این یک نکته ی مهمی است که حجت الاسلام رییسی از زمان تولیت آستان قدس با دعوت از بانوان فرهیخته در موضوعات مختلف از توانمندی ها و استعدادبانوان توجه داشته است.

رئیس ستاد بانوان حجت‌الاسلام رئیسی ضمن رد کرد خبر ممنوع الخروجی حجت الاسلام رییسی بیان داشت: آنچه در فضای مجازی پیرامون ممنوع الخروجی حجت الاسلام رییسی بیان شده یک شیطنت در فضای مجازی است.

شریعتی در خصوص برنامه های دولت کار و کرامت پیرامون مسکن برای جوانان گفت: افرادی که سرمایه های میلیاردی دارند بنابراین یک ساختمان 70 متری برایشان بی اهمیت است اما می توان مسکن مهر ار با برطرف کردن نواقص، تکمیل و ساماندهی و نیاز مردم را در این زمینه برطرف کرد.

وی بیان داشت: دولت فعلی از برجام نام می برد و از طرفی فروش نفت را بالا می برند ولی در عوض کالاهای بی ارزش را وارد کشور می کنند از این رو توانمندیهای تولیدی کاسته شد و بسیاری از کارخانه ها تعطیل شد.

رئیس ستاد بانوان حجت‌الاسلام رئیسی افزود: شاهد هستیم که اکثر نیازهای کشور در مغازه ها وارداتی است حال سوال از دولت این است که چرا جلوی واردات کالا گرفته نشده است و در این چهار سال کاری انجام نشده است از این رو برنامه های دولت کار و کرامت بیشتر بر صادرات و تولید داخلی متمرکز خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج