آخرین اخبار

تاریخ : 18. ارديبهشت 1396 - 16:13   |   کد مطلب: 32646
دشمن با سند2030 توانسته در برنامه ریزی های دولت نفوذ کند/از بین رفتن تحول فرهنگی و الگوی اسلامی با الحاق به سند توسعه پایدار
رئیس سابق شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور به دسیسه ها و نفوذ دشمن اشاره کرد و تاکید کرد: دشمن با برنامه ریزی های خود از جمله سند 2030 توانسته در برنامه ریزی های دولت نفوذ کند و حتی شاهدیم که در برنامه ششم توسعه ی مجلس نیز نفوذی رخنه کرده است.

به گزارش زنان کویر ، رئیس سابق شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور ظهر امروز در نشست خبری پیرامون سند 2030 گفت: در مباحثی همچون نفوذ و نفاق آنگونه که باید جوانان را آگاه نکردیم،در حالی که مقام معظم رهبری بارها تاکید داشتند که نفوذ در بعد اقتصادی و آموزشی ورود پیدا کرده است.

وی با تاکید بر این که نفوذ تا عالی ترین سطوح می تواند وجود داشته باشد بیان داشت:شبکه های نفوذ همه جانبه در مسائل امنیتی، اقتصادی و اجتماعی وجود دارد.

 

خزعلی با اشاره به این که سند توسعه پایدار سوم مهر 94 توسط رئیس جمهور و شهریور 95 توسط وزیر آموزش و پرورش امضا و در آذرماه نود و شش رونمایی می شود. بیان داشت: در این قرار دادها متن قانون اساسی زیر پا گذاشته می شود که الحاق به این اسناد عواض دارد که در صورت عدم اجرا کمترین عارضه ی آن صدور اعلامیه های حقوق بشری علیه کشور، تشدید تحریم ها خواهد بود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: باید نفوذی ها را شناسایی کرد از جمله در حوزه ی زنان چرا که به دنبال این هستند تا زنان را د رمقابل انقلاب قرار دهند و با شعارهایی از جمله برابری جنسیتی، کشف حجاب، ورود به دانشگاه به دنبال ضربه زدن به نهاد خانواده و زنان هستند.

وی به دسیسه ها و نفوذ دشمن اشاره کرد و تاکید کرد: دشمن با برنامه ریزی های خود توانسته در برنامه ریزی های دولت نفوذ کند حتی شاهدیم که در برنامه ششم توسعه ی مجلس نیز نفوذی رخنه کرده است.

خزعلی ادامه داد: باید نفوذی ها را شناسایی کرد از جمله در حوزه ی زنان چرا که به دنبال این هستند تا زنان را در مقابل انقلاب قرار دهند و با شعارهایی از جمله برابری جنسیتی، کشف حجاب، ورود به دانشگاه به دنبال ضربه زدن به نهاد خانواده و زنان هستند.

رئیس سابق شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کشور  بیان داشت: چند سند تا کنون مطرح شده از جمله سند کنوانسیون حقوق زنان که با این که ملحق نشده ایم درون آن تعهد داده شده است و بعد کنوانسیون حقوق کودک است که در سال 72 نظام ملحق شده است اما یا اینحال شورای نگهبان شرط گذاشته که در هر زمان که هر بند از این سند مغایر با اسلام باشد قابل قبول نیست اما در سند 2030 بدون شرط تعهد داده شده است بدین معنا قانون موجود نظام را دور زده اند.

وی با اشاره به برنامه  تنظیم خانواده از سوی صندوق جمعیت اشاره کرد و گفت: این صندوق درجهت کاهش جمعیت برنامه ریزی کرده و با برنامه هایی با عنوان سلامت مادر و کودک به دنبال اجرای هدفشان است.

افزود: مسئولین نمی خواهند از طریق این مسائل به جامعه خیانت کنند اما نفوذی ها به دنبال این هدف هستند باید دانست برنامه یونیسکو به گونه ای است که در سطح کلان برای کشورهای غربی و شرقی  برنامه ریزی می کند.

خزعلی افزود: تساوی زن و مرد، حقوق کودک و مبارزه با خشونت علیه زنان، تساوی جنسیتی، از جمله طرح های این سند است در حالی که اگر طرح های مصوبه نظام از بیست سال قبل اجرا می شد چند برابر شرایط کنونی اشتغال داشتیم.

 رئیس سابق شورای فرهنگی و اجتماعی زنان تصریح کرد: در آرمان 4 این سند به بحث آموزش پرداخته و در قالب هدف چهارم سند دگرگون‌سازی جهان، دستور کار 2030 برای توسعه پایدار تضمین آموزش با کیفیت، برابر و فراگیر و ترویج فرصت‌های یادگیری مادام‌العمر برای همه (که از این پس، از آن تحت عنوان آموزش 2030 یاد می‌شود) و اهداف وابسته به آن در جهان دستور کار بلندپروازانه‌تری را در حوزه آموزش برای دوره زمانی 2015 تا 2030 ایجاد کرده است. به گفته بیانیه مذکور، این سند از طریق فرآیند مشاوره‌ای و گسترده توسط کشورهای عضو و با تسهیل‌گری یونسکو و سایر شرکا تنظیم شده است.

وی تاکید کرد:سند 2030 در سازمان ملل،NGO ها ، دولت و اکنون معاونت ریاست جمهوری به دنبال اجرای آن است اگر پا به این عرصه بگذاریم باید تمامی سوره های قرآنی خود را حذف کنیم .

خزعلی تشریح کرد: در محورهایی همچون رفع خشونت پدر و مادر حق هیچگونه دخالت و نظارت بر فرزندان خود ندارد و یا در خصوص آموزش کودکان باید از چهارسالگی نسبت به روابط اشنا و لوازم در اختیارشان قرار بگیرد و یا برابری همه ی عقاید و ادیان، هم جنس بازی، روسپی گی، سقط جنین از جمله مسائلی است که در حوزه ی برابری جنسیتی می توان در این سند اشاره کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: مسائلی چون عزاداری برای ابا عبدالله الحسین، تشکل بسیج از مصادیق خشونت در این سند است که به واقع با عمل به این سند تحول فرهنگی مان از بین خواهد رفت.

وی تصریح کرد: با روش های امام و همت مردم بعد از چهل سال سابقه و توانایی توانستیم ماهواره پرتاب کنیم و یا در کمتر از چند دقیقه می توانین تل آویو را با خاک یکسان کنیم باید دانست اگر ترسیدیم و با تحریم دستمان را بالا نگه داشتیم سرنوشتی چون عراق و محمد قذافی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج