آخرین اخبار

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان آمار افراد شرکت کننده تا شب گذشته ۴ هزار و ۹۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد افراد چهار هزار و ۴۷۴ نفر مرد و ۴۲۶ آنان زن می باشند که می توان گفت حضور بانوان ۹ درصد و آقایان ۹۱ درصدی می باشد همچنین ۲ هزار و ۳۸۹ نفر افراد شرکت کننده سواد خواندن و نوشتن دارند .

به گزارش زنان کویر ، احمد انارکی‌محمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛ با بیان اینکه زمان  ثبت نام کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۳۰ اسفند ۹۵ لغایت ۶ فروردین ۹۶۶ می باشد، گفت: در اولین روز ثبت نام به دلیل سال تحویل  تعداد ثبت نام کاندیدا کم بوده.

 

انارکی محمدی آمار افراد شرکت کننده تا شب گذشته ۴ هزار و ۹۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد افراد چهار هزار و ۴۷۴ نفر  مرد و ۴۲۶ آنان زن می باشند که می توان گفت حضور بانوان ۹ درصد و آقایان ۹۱ درصدی می باشد همچنین  ۲ هزار و ۳۸۹ نفر افراد شرکت کننده سواد خواندن و نوشتن دارند .

وی در خصوص تحصیلات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان گفت: ۸۹۴ نفر دارای دیپلم، ۳۴۱ نفر فوق دیپلم ، ۹۶۴ نفر لیسانس ، ۲۵۹ نفر فوق لیسانس، ۲۷ نفر دکتری و ۲۶ نفر تحصیلات حوزوی دارند که گفتنی است ۱۵۰نفر از این افراد در شهر کرمان ثبت نام کرده اند.

 

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: ششم فروردین ماه تا ساعت ۱۶:۰۰ آخرین مهلت ثبت نام  به منظور  اعلام کاندیداتوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشد که پس از آن  کار ارزیابی افراد به منظور تأیید و یا رد صلاحیت انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج