آخرین اخبار

تاریخ : 26. اسفند 1395 - 10:40   |   کد مطلب: 32382
نوروز ۹۶ نوید بخش،بارش رحمت الهی برای کرمان / وضعیت مساعد هوا برای سفر به استان طی روزهای آتی
کارشناس ارشد هواشناسی گفت: در روز یکم فروردین سال جدید طبق آخرین مدل های خروجی، بارندگی ها نسبتا قابل توجه خواهد بود یعنی در روزهای سال تحویل و روزهای بعد از آن ما در بسیاری از نقاط کشور بارندگی داریم اما یکی از هسته های بارندگی در استان کرمان واقع شده است.

به گزارش زنان کویر ، محمد اصغری، کارشناس ارشد هواشناسی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان در رابطه با وضعیت هوای استان طی  روزهای آینده گفت: پدیده غالب در اغلب مناطق وزش باد است و از امروز موج جدیدی از بارندگی ها آغاز می شود.

کارشناس ارشد هواشناسی ادامه داد: برای روز شنبه به ویژه در جنوب استان باز هم به شکل پراکنده بارندگی خواهیم داشت و در روز جمعه در ارتفاعات لاله زار احتمال بارش برف هم وجود دارد اما برای روز شنبه پدیده خاصی به جز وزش باد نخواهیم داشت و در روز شنبه شرایط برای سفر به استان کرمان کاملا از نظر وضعیت هوا محیا است.

اصغری در رابطه با وضعیت هوایی استان کرمان در یکشنبه آتی گفت: در این روز موجی وارد کشور خواهد شد که نسبتا عمیق و قابل توجه است و از سمت فارس بارش ها آغاز خواهد شد، همچنین در روز دوشنبه بارندگی در استان کرمان و در استان های هم جوار مانند فارس نیز بارندگی خواهیم داشت  یعنی یکی از هسته های بارندگی در استان کرمان واقع شده است وعلاوه بر آن وزش باد هم خواهیم داشت.

این کارشناس ارشد هواشناسی در پایان خاطر نشان کرد: در روز یکم فروردین سال جدید طبق آخرین مدل های خروجی، بارندگی ها نسبتا قابل توجه خواهد بود یعنی در روزهای سال تحویل و روزهای بعد از آن ما در بسیاری از نقاط کشور بارندگی داریم اما یکی از هسته های بارندگی در استان کرمان واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج