آخرین اخبار

رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان گفت : مروجین نماز خداوند را یاری می دهند و در ادارات این مروجین به عنوان رابط نماز در راستای ترویج فرهنگ نماز تلاش می کنند تا اداره شما نشانه ای از جامعه اسلامی باشد پس باید نماز به عنوان ستون دین در اداره شما ریشه های فساد را بخشکاند و دیگر سخنی از رشوه ، نابرابری و بی عدالتی در اداره نباشد .

به گزارش زنان کویر ، حجت الاسلام مهدی عرب پور رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان در جلسه توجیهی فعالیت های نماز و تقدیر از دستگاه های برتر و فعالین نماز استان در سال ۱۳۹۴ اظهار داشت : در بحث سلامت و قضایی همه بر این باور هستند که پیشگیری بهتر از درمان است و از آن جایی که هزینه های پیشگیری کمتر از درمان است لذا ستادهای پیشگیری در حوزه بهداشت و درمان و قضایی ایجاد شده است .

وی افزود : در زمینه مسائل اجتماعی همواره آسیب هایی وجود دارد که به مسئله پیشگیری آن ها کمتر توجه شده است و امروزه برخی آسیب های اجتماعی برای ما تبدیل به بحران شده است .

عرب پور افزود : مقایسه آمار و ارقام سال های گذشته با زمان کنونی تن انسان های مسئول و متعهد را به لرزه در می آورد زیرا امروزه مباحثی همچون اعتیاد و طلاق در حال ضایع کردن تحکیم خانواده ، ارزش ها و سرمایه های انسانی هستند و به نظام و اصل اعتقاد مردم ضرر رسانده اند .

رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان با اشاره به راههای پیشگیری که در این زمینه وجود دارد خاطر نشان کرد : قرآن برای پیشگیری از این موضوع بحث عبودیت و بندگی را بیان می کند و پیامبران آمده اند نماز را به عنوان نشانه ای از بندگی معرفی کنند و اگر این نشانه بندگی در جامعه ضعیف شده است تنها دلیل آن ضعیف شدن عبودیت است .

وی ادامه داد : پس جماعاتی باید به پا خیزند ، قیام کنند و در جامعه مسئله عبودیت و بندگی را استقرار دهند و تحکیم بخشند زیرا این ها افرادی هستند که خدا را یاری می کنند و در هنگام توانمندی نماز ، زکات ،امر به معروف و نهی از منکر را انجام می دهند .

عرب پور عنوان کرد : مروجین نماز خداوند را یاری می دهند و در ادارات این مروجین به عنوان رابط نماز در راستای ترویج فرهنگ نماز تلاش می کنند تا اداره شما نشانه ای از جامعه اسلامی باشد پس باید نماز به عنوان ستون دین در اداره شما ریشه های فساد را بخشکاند و دیگر سخنی از رشوه ، نابرابری و بی عدالتی در اداره نباشد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج