آخرین اخبار

تاریخ : 20. شهريور 1395 - 9:03   |   کد مطلب: 30863
کودک سالاری" معضل خانواده های امروزی+کاریکاتور
با صنعتی شدن زندگی ، ترویج سبک زندگی غربی و افزایش استفاده از تلفن های همراه هوشمند در جامعه ، با نسل جدیدی از مردم مواجه شده ایم که بدون در دست داشتن تلفن همراه نمی توانند زندگی کنند.

به گزارش زنان کویر ،به نقل از هرمز؛ با صنعتی شدن زندگی ، ترویج سبک زندگی غربی و افزایش استفاده از تلفن های همراه هوشمند در جامعه ، با نسل جدیدی از مردم مواجه شده ایم که بدون در دست داشتن تلفن همراه نمی توانند زندگی کنند.

در این میان کم نیستند خانواده هایی که خرید گوشی های هشومند و تبلت ها را برای کودکان خود ، توجه به کودکان می دانند و به خطرات آن فکر نمی کنند.

به گفته کارشناسان علوم روانشاسی از مهم ترین مضرات تبلت ها می توان به کند ذهنی کودکان، خلل در تربیت آنها و کم تحرکی اشاره کرد.

ظاهر آرام کودکان و باطن مشوش آنها از دیگر مشکلات روحی است که بر اثر استفاده از همین کاریکاتور ها با آن مواجه می شوند. امروزه تبلت ها و گوشی های هوشمند از جذاب ترین وسائل سرگرمی کودکان شده اند که عدم کنترل آنها می تواند ، نسل آینده کشور را دچار مشکلات جدی کند.

 

افزایش قدرت مطالبه گری کودکان یا همان فرزند سالاری که به معضلی برای خانواده ها تبدیل شده است نیز به این مشکل دامن می زند.

در ادامه کاریکاتوری با همین موضوع را مشاهده می کنید:

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج