آخرین اخبار

تاریخ : 9. آذر 1394 - 12:48   |   کد مطلب: 27794
در پی موفقیت های زهرا نعمتی در کسب سهمیه ی المپیک و پارالمپیک صبح امروز مراسم تجلیل از وی از سوی استانداری کرمان برگزار شد.

به گزارش زنان کویر ، در پی موفقیت های زهرا نعمتی در کسب سهمیه ی المپیک و پارالمپیک صبح امروز مراسم تجلیل از وی از سوی استانداری کرمان

برگزار شد.

زهرا نعمتی یک پدیده ی تاریخی و یک الگوی جهانی است

در این مراسم مدیر کل امور بانوان و خانواده کرمان گفت: دیدن این چنین موفقیت هایی موجب می شود که به زنان خود افتخار کنیم.

فاطمه السادات حسینی ادامه داد:  زهرا نعمتی یک پدیده ی تاریخی و یک الگوی جهانی است که با وجود آسیب های جسمانی توانسته است در المپیک و پارالمپیک سهمیه بگیرند.

زهرا نعمتی

وی با تاکید بر این که زهرا نعمتی با حفظ حجاب و جایگاه زن مسلمان توانسته است به چنین موفقیت هایی دست یابد تاکید کرد: زهرا نعمتی نه تنها برای زنان بلکه برای مردان نیز یک الگو است که با عزم، پشتکار و پشت سر گذاشتن تمام محدودیت ها موفق شوند.

حسینی با بیان این که نعمتی باید مورد حمایت از سوی مسئولین و مردم قرار گیرد گفت: زهرا نعمتی باید با آرامش به تمرینات خود اداه دهد و د راین رابطه نیازمند حمایت استاندار و همه ی کسانی است که می توانند د راین رابطه قدمی بردارند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان خواست : از چنین پدیده های تاریخی و ورزشی حمایت کند که در واقع نوعی حمایت از بانوان است چرا که بانوان این استان ثابت کرده اند که می توانند برای شهر خود کرمان و سرزمین شان ایران افتخار آفرینی کنند.

تجلیل از ورزشکاران باعث ایجاد انگیزه برای آنان خواهد شد

در ادامه  زهرا نعمتی پس از تشکر از همه ی کسانی که تا به امروز حامی او بوده اند گفت: آنچه که امروز می بینیم تنها زهرا نعمتی نیست بلکه مسئولین در کنار من هستند و این باعث قوت قلب من است.

نعمتی تاکید کرد:بی شک تجلیل از ورزشکاران باعث ایجاد انگیزه برای آنان خواهد شد و من امیدوارم با حمایت و دعای خیر مردم خبرهای خوبی برای استان و میهنم داشته باشم.

تندیس زهرا نعمتی و عطا احمدی رونمایی می شود

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان نیز در این مراسم گفت: باید خدا را شکر کرد که در سرزمین کرمان فرزندان با استعدادی وجود دارد که در صحنه های ملی و جهانی اتخار آفرینی می کنند.

وی ادامه داد: نه تنها درعرصه ی ورزشی بلکه در سایر عرصه ها نیز استعداد های فراواانی داریم که باید شناسایی و پرورش یابند.

رزم حسینی تاکید کرد: زهرا نعمتی با اراده ی آهنین خود توانست در حوزه ی بانوان خود را به اثبات برساند و در عرصه های جهانی و با پوشش اسلامی در صحنه های مختلف مبارزه کند و به همه ی کسانیکه تندرستی دارند ثابت کرد که می توان افتخار آفرینی کرد.

زهرا نعمتی

 

استاندار کرمان با بیان این که زهرا نعمتی از نوادر روزگار هستند ادامه داد: قرار است تندیس زهرا نعمتی ، عطا احمدی  رونمایی شود و از شورای شهر نیز می خواهیم که خیابانی به نام زهرا نعمتی نام گذاری شود تا همه افتخارآفرینان شهر کرمان را بشناسند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج