آخرین اخبار

تاریخ : 26. شهريور 1394 - 12:55   |   کد مطلب: 27153
از سرود های صادق آهنگران تا اشک چشم رهبری در دیدار پاسداران
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان:
از سرود های صادق آهنگران تا اشک چشم رهبری در دیدار پاسداران
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان گفت:حال وهوای عجیبی را آهنگ های حاج صادق آهنگران در فضا ایجاد کرد که همه با هم این آهنگ ها را تکرار می کردند و همه پاسدارن تحت تاثیر قرار گرفتند ازجمله مقام معظم رهبری که با اشک چشم حضار را همراهی کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی روز گذشته در دیدار با هزاران نفر از فرماندهان و کارمندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه را نعمت بزرگ الهی و پاسدار آگاه و بینای انقلاب اسلامی در مسائل داخلی و خارجی خواندند .

 

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان روز گذشته در دیدار با مقام معظم رهبری حضور داشته  در گفتگوی با خبرنگار "زنان کویر" در رابطه با این دیدار گفت:دیداری که دیروز با مقام معظم رهبری داشتیم این دیدار با حضورفرماندهان و مسئولان سپاه ثارالله و مسئولین جامعه زنان سراسر استان بود.

 

مرضیه هادی زاده افزود:  ما این سعادت را داشتیم که با مقام معظم رهبری دیدار داشته باشیم، قبل از دیدار مقام معظم رهبری آیت الله سعیدی صحبت کرد و بعد از آن جعفری فرمانده کل سپاه میثاق نامه ای را خواند که با این میثاق نامه تایید میثاق پاسداران با انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب بود.

 

وی با اشاره به اینکه  حاج صادق آهنگران سرود های مربوط به زمان جنگ را می خواند ادامه داد: حال وهوای عجیبی را آهنگ های حاج صادق آهنگران در فضا ایجاد کرد که همه با هم این آهنگ ها را تکرار می کردند و همه پاسدارن تحت تاثیر قرار گرفتند ازجمله مقام معظم رهبری که با اشک چشم حضار را همراهی کردند.

 

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله استان کرمان گفت: زمانی که مقام معظم رهبری سخنرانی خود را شروع کردند اولین جمله  ایشان این بود ((من زمانی که شما پاسدران را می بینم خوشحال می شوم)) و، واقعا هم آن شادی و خوشحالی در چهره مقام معظم رهبری دیده می شد و  با این سخن مقام معظم رهبری این یک وظیفه سنگینی هست برای ما که ان شالله بتوانیم  از شرمندگی مقام معظم رهبری دربیایم.

 

وی تشریح کرد: مقام معظم رهبری  در سخنانشان خیلی زیبا سپاه پاسدارن را برای ما تشریح کردند و فرمودند که سپاه پاسدارن از چهار کلمه تشکیل شده است سپاه,پاسداران,انقلاب,اسلامی ودر مورد این چهار کلمه به طور کامل توضیح دادند.

 

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری بر نقش سپاه ادامه داد:ازجمله سخنان مقام معظم رهبری دربحث سپاه بود که خیلی تاکید داشتند،سپاه باید مسائل و تهدیدات را رصد بکندبا توجه به اینکه انقلاب اسلامی از همه طرف دچار تهدیدات هست تاکید داشتند باید مثل همیشه هوشیار و بیدار باشید و آمادگی لازم را برای تهدیدات داشته باشید که برای هیچ سازمان و نهادی مثل سپاه وظیفه ای سازمانی تعریف نشده است.

 

هادی زاده در پایان گفت:رهبر مقام معظم رهبری افزودند کهسپاه باید ناظر بر مسائل داخلی و خارجی باشد، دشمنان انقلاب می گویند ایران تا ده سال آینده این ایران نخواهد بود و تاکید کردند که نباید این فکر شیطانی که درذهن آن ها  هست پا بگیرد و باید پایه های انقلاب را که مستحکم کرد و این کار وظیفه نخبگان سپاه و همه دوستدارن انقلاب است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج