آخرین اخبار

تاریخ : 14. فروردين 1395 - 8:53   |   کد مطلب: 28912
بیان آگاهانه این که فردا دنیا ، دنیای موشک نیست خیانت است ، پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت روز زن و.....ترافیک بالایی داشت.

به گزارش زنان کویر ، به نقل از خبرگزاری صدا وسیما آنچه که در این نوشتار بررسی می شود ، همان پایش رسانه های سایبری است با نگاهی اجمالی به پرترافیک ترین خبرها در فضای مجازی که از مرور صفحه های شبکه های اجتماعی و ارتباطی پرطرفدار استخراج شده اند.

اند.
تلگرام ... بیان آگاهانه جمله "دنیای فردا ، دنیای موشک نیست " خیانت است
بیان آگاهانه جمله  سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار مداحان با ایشان، بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت .
رهبر انقلاب در این دیدار تصریح کردند:  اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، دنیای موشک نیست، این اگر از روی ناآگاهی گفته شود که ناآگاهی است؛ اما اگر از روی آگاهی باشد ، خیانت است ؛ اگر نظام اسلامی دنبال فناوری و مذاکره باشد، اما قدرت_دفاعی نداشته باشد مقابل هر کشور فزرتی که تهدید کند باید عقب‌نشینی کند.
 
 
 
 
توئیتر ... تبریک توئیتری روحانی به مناسبت روز زن 
بیان آگاهانه جمله آقای روحانی رئیس جمهور کشورمان در توئیتی روز زن و مادر را تبریک گفت .
در توئیت رئیس جمهور آمده است : زاد روز الگوی وارستگی و آراستگی فاطمه زهراء (س) بر همه بانوان میهن بویژه مادران فدارکار فرخنده باد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آپلود ویدئویی 60 ثانیه ای ایستاگرام
بیان آگاهانه جمله اینستاگرام از امروز به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به مدت 60 ثانیه ویدئوی ساخت خود را روی سایت آپلود کنند.
پیش از این کاربران فقط 15 ثانیه می توانستند  ویدئو بر روی اینستاگرام  آپلود کنند.
این ویژگی فعلاً روی آی او اس تعبیه ‌شده و به‌زودی کاربران اندرویدی نیز می‌توانند از این ویژگی در به‌روزرسانی بعدی بهره‌مند شوند.
 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج