logo-samandehi

اربعین سلام

نشر خبر

آرمان کرمان

زنان کویر
منهاج

نظرخواهی

به نظر شما آیا احداث پارک مادر و ریحانه تا کنون توانسته نیازهای ورزشی و تفریحی بانوان استان را تامین کند؟

مطالب سياسی

پوشاندن مشکلات و مطالبات واقعی زنان با شعار " حضور در ورزشگاه ها"
نتیجه نگاه فمنیستی به جامعه؛
دیدگاههای فمنیستی مسئولان مرتبط با امور بانوان مانع از این است که به حل واقعی مشکلات جامعه ی زنان بپردازند تا آنجا که سعی می کنند با طرح " حضور زنان در ورزشگاه ها" به عنوان یک سپر برای پاسخ گویی به مطالبات واقعی زنان استفاده کنند.
از حمایت فمنیست تا پیگیری مطالبات جوامع بین المللی/همه ی تلاش غرب گرایانه زنان کابینه ی روحانی
گزارش؛
تساوی جنسیتی، حمایت از سند نفوذ خائنانه2030، حضور زنان در ورزشگاه ها از جمله دغدغه های زنان کابینه ی روحانی به جای حل مشکلات زنان بد/بی سرپرست و کودکان بوده است در حالی که توقع می رفت نفس کارآمدی آنها خود هموار کننده راه برای ورود بانوان بیشتری به عرصه مدیریت کلان جامعه باشد.
ترقه‌بازی‌های امروز در «اراده‌ مردم» تأثیری نخواهد گذاشت/ گاهی دستگاههای مرکزیِ فکر، فرهنگ و سیاست، دچار اختلال و تعطیلی می‌شوند
امام خامنه‌ای در دیدار دانشجویان:
رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث تروریستی تهران تأکید کردند: این ترقه‌بازی‌هایی که امروز شد، اینها هم در اراده‌ مردم تأثیری نخواهد گذاشت و ان‌شاءالله کلک اینها کنده خواهد شد.
کنار گذاشتن اسناد آموزشی کشور و امضای سند2030 غیرقانونی و قابل قبول نیست/ همه ی الزامات و الگوهای بومی و ملی در سند 2030 نادیده گرفته شده است
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور مطرح کرد:
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور گفت: این که اسناد کشوری را کنار بگذاریم و در خفا چندین وزیر ، معاون وزیر و رئیس جمهور امضا شود قابل قبول و قانونی نخواهد بود چرا که از مجرای قانونی از جمله کمیسیون آموزش مجلس، شورای عالی انقلاب فرهنگی عبور نکرده و سندیت ندارد.
مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار مهم است
امام خامنه‌ای پس از شرکت در انتخابات:
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تاکید کردند: انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار مهم است.
شوک قالیباف به روند جذب آرا / رئیسی پیش افتاد/ روندنزولی آراء روحانی ادامه دارد
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد
نظرسنجی یک مؤسسه معتبر افکارسنجی حاکی است شوک اتحاد قالیباف و رئیسی تأثیر تعیین‌کننده‌ای در آرای مرددین داشته است.
چرا جامعه زنان بدنبال تغییر وضعیت موجودند؟/ ماجرای روحانی و کارهایی که نکرد
گزارش/
زنان جامعه­ این روزها درگیر انواع مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند؛ از ماجرای بیمه زنان خانه‌­دار گرفته تا مشکلات معیشتی زنان سرپرست خانوار و البته افزایش پیدا نکردن مرخصی زایمان.
سند 2030 برای بی کفایتی دولت یازدهم کافی است/رئیس جمهور شبهه نبات های آستان قدس را ثابت کند
لاله افتخاری:
نماینده ی سابق مجلس اسلامی گفت: اگر سند 2030 را به عنوان پروژه ی عملکرد دولت یازدهم بخوانیم برای آنکه بی کفایتی دولت را ثابت کنیم، کافی است.
زنان، جذب آرا و پوسترهایی که زیبایی را فریاد می زنند
اندر حکایت انتخابات شورای شهر کرمان؛
استفاده از " زبان بدن" و "جاذبه های جسمی" در بسیاری از این تبلیغات به حد اعلای خود رسیده است شاید در تبلیغات مردان با قرار دادن دست زیر چانه و نگاه عاقل اندر سفیهانه سعی در جذب آرا داشته باشند اما در تبلیغات زنان با آرایش های تند داستان دیگری را روایت می کند.
رهبر انقلاب خطاب به نامزدهای انتخابات: به مردم قول بدهید که برای بازکردن گره ها نگاهتان به بیرون از مرزها نباشد
در دیدار مسئولان نظام و اقشار مختلف مردم
به مناسبت سالروزبعثت پیامبرمکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص)،جمعی ازمسئولان نظام وسفرای کشورهای اسلامی بارهبرانقلاب دیدار کردند.

صفحه‌ها