logo-samandehi

اربعین سلام

نشر خبر

آرمان کرمان

زنان کویر
منهاج
مدافع حریم خانواده

نظرخواهی

به نظر شما آیا احداث پارک مادر و ریحانه تا کنون توانسته نیازهای ورزشی و تفریحی بانوان استان را تامین کند؟

مطالب سياسی

ارائه لایحه جدید تحریم‌های ضدایرانی در سنا/ هشدار عمان به اردن برای ادبیات ضد ایرانی در اجلاس اتحادیه عرب
ایران در رسانه‌های جهان
ارائه تحریم‌های جدید سناتورهای آمریکایی علیه ایران و هشدار عمان به اردن در خصوص ادبیات ضد ایرانی در اجلاس اتحادیه عرب از قبیل موضوعاتی بود که اخبار «ایران در جهان» در 24 ساعت گذشته به آن پرداخت.
رقم زدن فتنه ای جدید تحت لوای کمپین آشتی ملی/عذرخواهی از ملت و رهبری باید اولین گام سران فتنه باشد
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور:
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور گفت:کسانی که به دنبال آشتی ملی و احیای فتنه گران هستند قطعا به دنبال سازمان دهی و ایجاد ساختار جدید برای رقم زدن فتنه ی دیگری هستند.
فریاد زنان کرمانی بر سر پروژه 2030 با امضاء طومار؛
زنان و مردان کرمان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن 1395 و امضاء طومار خواستار اصلاح برنامه ششم توسعه و لغو سند 2030 شدند تا اجازه ی نفوذ را به دشمنان اسلام و انقلاب ندهند.
احساسِ هیچی که طومار دودمان پهلوی را در هم پیچید
زمان ورود هواپیما به آسمان ایران، خبرنگاری از امام پرسید: «چه احساسی دارید؟» و امام پاسخ داد: «هیچ.» امام هیچ احساسی نداشت؛ چرا که او فقط بر مبنای تکلیف عمل می کرد. پیروزی و شکست برای او، هر دو زیبا بود. همان طور که شکست، او را ناامید نمی کرد، پیروزی نیز احساسات شخصی اش را برنمی انگیخت.
انا راح بالایران! / مرحوم مرضیه دباغ برای دیدار چه کسی با امام خمینی، پا در میانی کرد؟
برگی از خاطرات انقلاب به روایت مرحومه مرضیه حدیدچی دباغ /2
... چند لحظه بعد، عرفات گوشی را برداشت و پس از سلام و احوال پرسی، بدون مقدمه گفت که می خواهد به ایران برود و مثل بچه ها التماس می کرد: « یا اختی انا مضطر انا راح بالایران و ..
دولت ها به تناسب منافعشان سیاست های ابلاغی خانواده را اجرا یا حذف می کنند
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان داشت؛
رئیس سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان کشور تصریح کرد: در برنامه های سیاست های ابلاغی در رابطه با خانواده، انواع راهکارها را بکار گرفته است و از ابتدای انقلاب شیوه هایی ترسیم کرده ایم که بی نظیر است اما به تناسب خواست و منافعشان دولت ها سیاست ها اجرا می شوند و یا کنار گذاشته می شوند.
تغییر موضع 180 درجه ای وزیر خارجه؛ ظریف دیروز: اشتباه کردم به کری اعتماد کردم/ ظریف امروز: به برجام افتخار می‌کنم، ما اعتماد نکردیم!
تغییر موضع 180 درجه ای وزیر خارجه؛
صبح دیروز وزیر خارجه کشورمان در اظهاراتی ۱۸۰ درجه مخالف آنچه از بیاناتش در جلسه کمیسیون امنیت ملی افشا شده بود از برجام دفاع کرد.
رئیس‌جمهور اجازه رسیدگی به تخلفات اطرافیانش را بدهد/ قوه قضاییه به طور جدی با فریدون و دانیال‌ زاده برخورد کند
طبیب‌زاده:
نماینده مجلس نهم با اشاره به اظهارات سخنگوی دستگاه قضایی مبنی بر مشهود بودن ارتباط دانیال‌زاده ابربدهکار بانکی کشور با حسین فریدون گفت: رئیس جمهور اجازه دهد به تخلفات اطرافیانش رسیدگی شود.
جمعی از بانوان نخبه کشور، انتخاب زهرا آیت اللهی را به ریاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان تبریک گفتند
در پی انتخاب زهرا آیت اللهی به ریاست شورای فرهنگی - اجتماعی زنان، جمعی از بانوان نخبه کشوری با صدور پیامی ضمن تبریک به وی، آمادگی خود را جهت همکاری و حمایت از برنامه ها و اهداف این شورا اعلام کردند.
 جنبش سبز و حق وتو  تلاشی برای مخدوش خواندن آرا
در حواشی انتخابات رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان
اشرف بروجردی یکی از کاندیداهای این دوره از انتخابات بود ، اگر چه او عضو شورای فرهنگی زنان نبود و هنوز هم صلاحیتش تایید نشده اما با اصرار مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و به حکم شخص رئیس جمهور ، اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان پذیرفتند تا او در این انتخابات شرکت کند.

صفحه‌ها