آخرین اخبار

تاریخ : 29. ارديبهشت 1396 - 13:44   |   کد مطلب: 32709
بانوان کرمانی و سرانگشتانی آبی برای تعیین سرنوشت کشور؛
اکنون حماسه ی حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند، زن یا مرد فرقی نمی کند هر کدام، به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند اکنون 29 اردیبهشت 96 بانوان کرمانی نیز چون دیگر بانوان کشور با سر انگشتانی آبی سرنوشت کشورشان را رقم می زنند.

به گزارش زنان کویر ، اکنون حماسه ی حضور است، قلم هایی که می نویسند و انگشتانی که پای نوشته را مهر می کنند. این شعور و حضور است که آینده را رقم می زند و حال زن یا مرد فرقی نمی کند هر کدام،  به یک اندازه در سرنوشت این انتخابات سهیم هستند، اکنون 29 اردیبهشت 96 بانوان کرمانی نیز چون دیگر بانوان کشور با سر انگشتانی آبی سرنوشت کشورشان را رقم می زنند.

زهرا شفیعی بانویی از دیار کریمان از دلایل حضورش این گونه سخن گفت : سهیم بودن در تصمیم گیریهای کشور و ساختن ایرانی آباد مرا به پای صندوق های رای کشاند.

سحر نژاد حیدری که از رای اولی ها بود دلیل حضورش را این گونه بیان کرد: جزئی از ملت هستم و می خواهم که در آینده مملکت سهیم باشم.

نژاد حیدری ادامه داد: قبلا با این که نمی توانستم رای بدهم اما نسبت به انتخابات حساس بودم و با خانواده ام در این مورد صحبت می کردم امروز که توانستم با تحقیق به کاندیدای مورد علاقه ام رای دهم برایم بسیار لذت بخش است.

نژاد حیدری از دلایل حضور در ساعات اولیه ی رای گیری گفت: حضور یک وظیفه است که بهتر است هر چه سریعتر آن را انجام دهیم.

زینب السادات طاهری نیز یکی دیگر از دختران رای اولی بود که در رابطه با احساس و  دلایل حضورش این گونه گفت: خیلی خوشحالم و اولین باری است که طعم شیرین رای دادن را می چشم و مهر تعهد را به شناسنامه ام میزنم.

طاهری ضمن بیان این که شور و هیجان در من موجب شد تا در ساعات اولیه ی صبح حضور پیدا کنم، اظهار داشت: با حضورمان آمده ایم تا بگوییم اجازه ی دخالت هیچ کشوری را به مسائل داخلی کشورمان نخواهیم داد.

مریم گوهر ریزی، بانوی کرمانی دیگری بود که با فرزند شیرخوارش با حضور در پای صندوق رای گفت: برای تغییر و برای تعیین سرنوشت کشورمان ایران آمده ام.

گوهرریزی ادامه داد: من بانویی خانه دارم اما نسبت به انتخابات و سرنوشت کشور حساس ام و به فرمان رهبرم در شرایط مورد نیاز حضور پیدا می کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج