آخرین اخبار

تاریخ : 22. بهمن 1395 - 10:34   |   کد مطلب: 32092
جان دوباره قالی پا خورده انقلاب، با گره وحدت و امید زنان کرمانی
کلاس انقلاب، فردا راس ساعت 9
رنگ وحدت و امید بانوان کرمانی بر نقش انقلاب
فردا سر خط مشقمان اتحاد و همبستگی و فریاد " مرگ بر استکبار" است. راستی چه شیرین است وقتی قرار است در کلاس درسی پا به پای دوستان و معلمان انقلاب گام برداری و مشق را فریاد بزنی.

به گزارش زنان کویر ، نوبت به کلاس انقلاب که می رسد ؛ سکوت شکسته می شود. سر خط مشقمان اتحاد و همبستگی و فریاد " مرگ بر استکبار" است. راستی چه شیرین است وقتی قرار است در کلاس درسی پا به پای دوستان و معلمان انقلاب گام برداری و مشق را فریاد بزنی.

این همان وعده ای است که خداوند در قرآن داده است:

"اِنَّ اللهَ لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّي يُغَيِّرواْ مَا بِآنفُسِهِم." رعد/11
 خداوند سرنوشت هيچ قوم (ملتي) را تغيير نمي دهد، مگر آن که آنان آنچه را در خودشان است تغيير دهند.

 فردا راس ساعت 9، راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 در تاریخ حک خواهد شد ، "زنان کویر" در میان زنان کرمان از این حضور گزارشی تهیه کرده است:

زهرا گودرزی ، بانوی 36 ساله ی کرمانی در رابطه با حضورش در راهپیمایی امسال گفت:  در راهپیمایی شرکت می کنم تا نشان بدهم هستم و انقلابی ام . تا دنیا بداند که بعد سی و هشت سال هنوز  حامی انقلاب و گوش به فرمان ولی فقیه و رهبرمان هستیم و برای مبارزه با استکبار و حمایت از مظلوم اماده ایم و شعار مرگ بر امریکا که راس استکبار است را سر می دهیم .

به سراغ مادری رفتیم که چین و چروک های صورتش نشان میداد از نسل انقلاب است او در این رابطه گفت: سال ها پیش زنان و مردان هم سن و سال من با حضور در خیابان 22 بهمن را معنی بخشیدند و هنوز من و هم سالانم به این روز متعهد هستیم و می آییم.

بانویی دیگر که حدودا 40 سل داشت به همراه فرزندش به خبرنگار ما گفت: آرامش و امنیت این روزها را مدیون انقلابی های ایرانیم؛ فکر کنید زمانی که سگ آمریکایی از مردم ایران ارزشمند تر بود!! من هر سال به همراه فرزندانم در راهپیمایی 22 بهمن می آیم تا دشمن خیال باطل و واهی به سرزمینمان رانداشته باشد.

 

فردا بهار دیگری خواهد بود ، بهاری که چون قالی کرمان هر روز که از آن می گذرد ارزشش بیشتر می شود؛ زنان کرمانی نیز چون دیگر زنان این مرز و بوم حضور خواهند یافت و بر نقش این انقلاب گره های وحدت و امید را خواهند بست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج